REKLAMA
REKLAMA

Oficjalnie: Perin z pozytywnym testem na COVID-19

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  26.09.2020 14:12
Oficjalnie: Perin z pozytywnym testem na COVID-19

Mattia Perin  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Mattia Perin nie zagra w jutrzejszym meczu w ramach włoskiej ekstraklasy, w którym Genoa CFC zmierzy się w delegacji z SSC Napoli. Włoski bramkarz miał pozytywny wynik testu na COVID-19. Zawodnik Rossoblu jest zatem kolejnym w ostatnim czasie przedstawicielem Serie A, który zaraził się "nieszczęsnym patogenem".

Mattia Perin aktualnie przebywa w swoim domu, mając gorączkę, o czym poinformował na konferencji prasowej trener Genoi w osobie Rolando Marana. Taki stan rzeczy sprawia, że 27-latek nie zaliczy swojego drugiego spotkania w trakcie kampanii 2019/2020.

Perin w styczniu tego roku został wypożyczony z Juventusu FC do ekipy z Ligurii. Genoa po zakończeniu kampanii 2019/2020 zdecydowała się na przedłużenie wypożyczenia bramkarza. Perin będzie zatem bronił barw Czerwono-niebieskich do końca czerwca 2021 roku.

W związku z zachorowaniem bramkarza urodzonego w Latinie jego miejsce zajmie między słupkami Federico Marchetti, który ostatni mecz we włoskiej ekstraklasie rozegrał we wrześniu 2018 roku.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Elseid_Design | 26.09.2020 14:52

No to będzie strzelanko :)
Ps. Zdrówka Panie Perin.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy