REKLAMA
REKLAMA

Media: Mbappe zostanie w PSG na sezon 2020/2021

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: L'Equipe  |  17.05.2020 20:54
Media: Mbappe zostanie w PSG na sezon 2020/2021

Kylian Mbappe  |  fot. Vladimir Astapkovich / Sputnik/ Hepta / Sport

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Kylian Mbappe według doniesień L'Equipe w sezonie 2020/2021 nadal będzie bronił barw Paris Saint-Germain. Wiadomo nie od dzisiaj, że napastnik mistrzów FRancji zainteresowany jest Reasl Madryt.

Mbappe według ostatnich doniesień prasowych ma zasilić szeregi Królewskich latem 2021 roku, co byłoby zgodne z ostatnimi wieściami francuskiego dziennika, sugerującymi, że piłkarz latem na pewno nie zmieni klubu.

Przypomnijmy, że Mbappe ma kontrakt ważny z PSG do końca czerwca 2022 roku. W związku z tym, że pandemia koronawirusa w dużym stopniu wpłynęła na sytuację finansową wielu klubów, szanse na dzisiaj na zmianę pracodawcy przez reprezentanta Francji, są nikłe.

Mistrz świata latem nie zasili Realu


Relacja Mbappe ze stołecznym klubem w ostatnim czasie na pewno nie są wzorowe Wpływ na to ma fakt, że PSG chce zatrzymać zawodnika w swoich szeregach, chcąc przedłużyć z nim kontrakt. 21-latek ma jednak inne plany na przyszłość.

Mbappe mimo młodego wieku ma już na swoim koncie 120 spotkań w szeregach paryżan, w których zaliczył 90 trafień. Zawodnik ma już na swoim koncie cztery tytuły mistrzowskie we Francji, w tym trzy z PSG i jedno z AS Monaco.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
14.08 17:22