REKLAMA
REKLAMA

Hernanes: Rola w Juventusie mi nie odpowiadała

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  08.11.2017 11:49
Hernanes: Rola w Juventusie mi nie odpowiadała

Neymar  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
W jednym ze swoich ostatnich wywiadów Hernanes wypowiedział się na temat czasu spędzonego w Juventusie FC. Brazylijczyk ujawnił, że ma niedosyt związany z tym, co go spotkało w ekipie z Piemontu. Zawodnik stwierdził, że nie potrafił pogodzić się ze swoją rolą na boisku, będąc ustawianym defensywnie, co nie było w jego naturze.

- Wszystko co robiłem w ostatnich latach, to skupiało się na moim sportowym rozwoju - mówił Hernanes cytowany przez Football Italia.

- Grałem w Juventusie niespełna rok, ale byłem ustawiany na pozycji defensywnego pomocnika - mówił.

- Zupełnie mi to nie odpowiadało. Wcześniej nie grałem na tej pozycji i to nie była rola, z której mogłem być zadowolony - dodał.

- W każdym razie 10 ostatnich lat mojej kariery pokazało, że piłkarz cały czas może uczyć się czegoś nowego. W Chinach grałem na innej pozycji w porównaniu do tego, co przeżyłem wcześniej - kontynuował.

- Tymczasem w Interze Mediolan występowałem na pozycji klasycznej "10", na której czułem się świetnie. Zaowocowało to transferem do Juve, ale w tej ekipie byłem ustawiany inaczej. Żałuję, że zgodziłem się na to - mówił.

- To wszystko to jednak wyszło po zbieraniu cennych doświadczeń w kilku klubach. Dzięki temu, że grałem na rożnych pozycjach w różnych klubach wiedziałem, co jest dla mnie najlepsze - skwitował.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

J777 | 09.11.2017 09:03

Dziwne, dlaczego Drewnianemu Kołkowi nie odpowiadała rola drewnianego kołka? ;)seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy