REKLAMA
REKLAMA

Sirigu: Verratti sam wie, czego chce

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  06.07.2017 17:29
Nie rozwiązany został jeszcze temat przyszłości Marco Verrattiego. Tymczasem głos na temat reprezentanta Włoch zabrał Salvatore Sirigu, którego zdaniem utrzymanie tego zawodnika w klubie, w którym nie miałby odpowiedniej motywacji do gry, byłoby czymś, co zabijałoby ideę gry w piłkę nożną.

W ostatnim czasie Verratti był łączony głównie z transferem do FC Barcelony, która chce wzmocnić środek pola.

Były bramkarz Paris Saint-Germain wierzy, że władze stołecznego klubu nie będą robić kłopotów włoskiemu pomocnikowi i pozwolą mu realizować swoje marzenia.

- Co radziłbym Verrattiemu? To musi być jego decyzja. Tylko on sam wie, co musi zrobić - mówił Sirigu cytowany przez La Gazzettę dello Sport.

- Jeśli on sam jest pewny tego, że w PSG nie ma już odpowiedniej motywacji do gry i chce szukać innych wyzwań, to władze klubu muszą się z tym liczyć - zaznaczył 30-letni bramkarz.

- Zatrzymanie go dla samego zatrzymania, wiedząc, że zawodnik chce zmierzyć się z nowymi wyzwaniami, nie miałoby sensu - skwitował.

Dodajmy, że Verratti ma umowę z klubem ze stolicy Francji do 2021 roku. 24-latek to 21-krotny reprezentant Włoch, którego rynkowa wartość wynosi 45 milionów euro.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco