REKLAMA
REKLAMA

Sirigu wypadł z łask Sampaoliego

dodał: Michał Machowski  |  źródło: Marca  |  14.11.2016 12:17
Nic nie wskazuje na to, by karta Salvatore Sirigu po przenosinach na Sanchez Ramon Pizjuan ostatecznie się odwróciła. Włoch stracił miejsce w składzie. I to prawdopodobnie bezpowrotnie.

Incydent w meczu z Athletikiem Bilbao, gdy Włoch otrzymał czerwoną kartkę za bezmyślne uderzenie Artiza Aduriza bez piłki, była szansą dla Rico.

Zmiennik golkipera pozyskanego latem z Paris Saint-Germain, spisuje się doskonale. Konsekwentnie gwarantuje jakość Sampaoliemu i szkoleniowiec dalej zamierza na niego stawiać. Włoch jest natomiast zmiennikiem, a być może nawet i trzecim bramkarzem w tej chwili po tym, jak do pełni formy fizycznej wrócił David Soria.

Włoch miał szansę zyskać w oczach trenera w trakcie spotkania o Trofeo Antonio Puerty z Boca Juniors, a ostatecznie jeżeli którykolwiek z bramkarzy zyskał na tym starciu, to wyłącznie Soria.

Tym samym zapowiada się na kolejny stracony rok Sirigu. Poprzedni również był nieudany. Opiekun Paris Saint-Germain stawiał wówczas na Kevina Trappa, pomimo licznych błędów niemieckiego bramkarza.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Luczywo | 14.11.2016 19:18

I po kiego diabla tam szedles?:Dseriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy