KMŚ: Guangzhou zagra z FC Barceloną

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  13.12.2015 12:56
Guangzhou Evergrande pokonało Club America 2:1 w pierwszym meczu Klubowych Mistrzostw Świata. Spotkanie rozegrane zostało w Osace.

Pierwszego gola strzelił Club America. Trafienie dla meksykańskiej drużyny w 55. minucie gry, zaliczył Oribe Peralta. Chiński zespół zdołał doprowadzić do wyrównania w 80. minucie meczu. Na listę strzelców wpisał się Zheng Long. Wynik na 2:1 dla Gungzhou ustalil Paulinho w doliczonym czasie gry.

Dzięki wygranej drużyna prowadzona przez Luiza Felipe Scolariego w półfinale zmierzy się z FC Barceloną. Club America w meczu o piąte miejsce zagra z przegranym starcia TP Mazembe z Sanfrecce Hiroshima.

Club America - Guangzhou Evergrande 1:2 (0:0)
Bramki: Peralta 55 - Long 80, Paulinho 90+3.