REKLAMA
REKLAMA

Agent: Guarin nie odejdzie z Interu

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  15.06.2015 18:37
Agent Fredy'ego Guarina, Marcelo Ferreyra przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż jego klient bardzo dobrze czuje się w Mediolanie i nie zamierza w najbliższej przyszłości zmieniać barw klubowych.

Kolumbijski pomocnik w ostatnim czasie był usilnie łączony przez włoską prasę z przenosinami do tureckiego Fenerbahce Stambuł. Przedstawiciel wychowanka Envigado otwarcie zaznaczył jednak, iż 28-latek pozostanie w drużynie prowadzonej obecnie przez Roberto Manciniego na dłużej.

- Nie ma żadnej konkretnej oferty ze strony Fenerbahce Stambuł - stwierdził Marcelo Ferreyra, cytowany przez "FcInterNews". - Nie mogę teraz jednoznacznie stwierdzić, czy Turcy chcą pozyskać Fredy'ego. Pewne na tę chwilę jest to, że nie złożyli oni oferty - kontynuował.

- Nie szukam nowego miejsca pracy dla Fredy'ego, bowiem jest on szczęśliwy w Interze Mediolan. Co więcej ma świetne relacje z trenerem Roberto Mancinim, który w niego wierzy - powiedział.

- Fredy Guarin ma ważny kontrakt z Nerazzurri do 2017 roku i tak jak już powiedziałem chce on zostać w klubie. Jego marzeniem jest wygrywanie różnego rodzaju pucharów właśnie z Interem - dodał.

W zakończonym nie tak dawno sezonie były piłkarz Boca Juniors rozegrał we wszystkich możliwych rozgrywkach 37 meczów. Strzelił w nich siedem bramek i zanotował dziewięć asyst.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

vikingus | 15.06.2015 21:47

[Jeżeli nie ma Pan nic ciekawego do powiedzenia to proszę sobie darować takie komentarze. ModSerieA4]seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy