REKLAMA
REKLAMA

"Trener Pulis mnie po prostu nie lubi"

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  15.03.2015 13:10
Źle wygląda sytuacja Cristiana Gamboi w West Bromwich Albion od kiedy szkoleniowcem drużyny został Tony Pulis. - Ten trener mnie nie lubi - stwierdził Kostarykanin na łamach dziennika "The Mirror".

Gamboa przeszedł do angielskiego zespołu po niezwykle udanych dla niego Mistrzostwach Świata w Brazylii. Na początku sezonu występował w WBA dość regularnie, od kiedy w styczniu stery w klubie przejął jednak Pulis, Gamboa zagrał tylko minutę.

- Nie gram, bo trener mnie nie lubi. On zawsze stawia na tych dwumetrowych obrońców i lubi grać czwórką z tyłu. Nie jest przekonany do zawodników takich jak ja, czyli wahadłowych, którzy potrafią także pomóc zespołowi w ofensywie - stwierdził reprezentant Kostaryki.

- Mój styl gry nie odpowiada jego. Nie widzę więc szans na grę. Jeśli trener się nie zmieni, to odejdę z West Bromu. Muszę, bo świetnie wiem, że trener Pulis mnie po prostu nie lubi - podkreślił.

Cristian Gamboa mierzy 175 cm i najczęściej występuje na prawym boku obrony. Do Anglii przeniósł się w sierpniu ubiegłego roku za 2,5 miliona euro z Rosenborga.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

wood | 15.03.2015 13:39

W Fifa Ultimate Team to jest kocur :) Zaledwie 71 overall srebrna karta, ale jest tak piekielnie szybki, że fajnie się nim gra. Oby zyskał w końcu uznanie w oczach Pulisa...

ab123 | 15.03.2015 20:08

"Nie gram, bo trener mnie nie lubi. On zawsze stawia na tych dwumetrowych obrońców i lubi grać czwórką z tyłu"
No sory coś za coś, zatrudniasz Pulisa to niestety możesz pożegnać takich(Gamboa) zawodników i grasz twardą, fizyczną piłkę, ale w zamian klub utrzymuję się w lidze, tak więc to i tak nie najgorsza opcja.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy