REKLAMA
REKLAMA

Stankovic chce zostać w Interze

dodał: Krzysztof Kuźmicz  |  źródło: Inter Channel  |  29.10.2012 18:56
Pomocnik Interu Mediolan Dejan Stankovic (fot) walczy aktualnie o powrót do gry. Serb powoli szykuje się jednak także do chwili,w  której odwiesi buty na kołek. Jego marzeniem jest pozostanie w Interze w roli trenera.

34-letni Stankovic obecnie leczy uraz, ale jest już coraz bliższy powrotu do gry. Ostatnie chwile poza boiskiem wykorzystał m.in. na rozmowę na temat swojej przyszłości po zakończeniu kariery piłkarskiej.

- Już tysiące razy mówiłem, że czuję się tutaj jakbym był częścią rodziny - powiedział Serb. - Byłbym przeszczęśliwy, gdybym po zakończeniu kariery mógł tu pozostać. Nawet jeśli jednak tak się nie stanie, ja zawsze będę do dyspozycji Interu. Tak czy siak, obecnie chcę jedynie powrócić na boisko. Nie wiem jeszcze kiedy to nastąpi, ale gdy już wrócę to chcę pozostać w formie na długo. Nie mogę się doczekać powrotu. Pozostawanie poza grą jest trudne do zaakceptowania.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

juventino21 | 30.10.2012 14:29

on powinien juz zakonczyć kariere bo ostatnio newsy związane  ze z nim dotyczą wyłącznie kontuzji.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
11.07 23:37