REKLAMA
REKLAMA

Ibrahimovic: To zasługa całego zespołu

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: uefa.com  |  16.02.2012 09:55
Jest jeszcze zbyt wcześnie, by cieszyć się z awansu do ćwierćfinału - stwierdził na pomeczowej konferencji Zlatan Ibrahimovic. Szwed dodał jednak, że jego drużyna rozegrała znakomite spotkanie, rehabilitując się za ostatnie niepowodzenia w lidze.

Mistrzowie Włoch rozbili w środowy wieczór Arsenal 4:0 i rewanżowy mecz na The Emirates wydaje się być formalnością.

- To był wieczór pełen emocji, ponieważ wygraliśmy z naprawdę trudnym rywalem i cały nasz zespół spisał się kapitalnie - podkreślił Ibrahimovic. - Wszyscy zagraliśmy na wysokim poziomie. Gdyby było inaczej, osiągnięcie takiego wyniku byłoby niemożliwe.

- Cieszymy się, że polecimy do Londynu z tak komfortową zaliczką. Wszyscy sobie pomagaliśmy, graliśmy inteligentny futbol i pokazaliśmy, że siła tkwi w naszej mentalności. Byliśmy zdeterminowani, by rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść.

Szwed nie zgodził się także ze stwierdzeniem, jakoby jego drużyna mogła zgubić pewność siebie. - Uważam, że pomimo ostatnich niepowodzeń atmosfera w szatni nie uległa zmianie. Być może nie graliśmy tak, jakby się tego od nas oczekiwało, ale dziś wygraliśmy, i to nie byle jaki mecz. Wiemy jednak, że czeka nas ciężki rewanż w Londynie - podsumował.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco