REKLAMA
REKLAMA

Profil użytkownika

emblemat
Chichot
obserwuj
utworzony : 28 kwietnia 2019 20:54
ostatnie logowanie : 24 marca 2020 22:07  |  Status: offline
imię i nazwisko :
email :ukryty
miasto :
rok urodzenia :2000  (20 lat)
ulubiona drużyna :
ulubiony zawodnik :
ulubione rozgrywki :

Aktywność osób obserwowanych

nikogo nie obserwujeOstatnie 20 komentarzy użytkownika

artykuł: Juventus powalczy z Interem o Castrovilliego?
24.03.2020 22:11
Kacperek i Boyssan dobrze piszą. Wystarczy jedna dobra runda i wołają nie wiadomo jaką kasę. Już był komentarz, że Castrovilli jest warty 40 mln za jedną nogę. Jak oni chcą za niego 80 baniek, to mocno ich pogrzało. Chyba się wzorują na Lotito i jego wycenie SMS. 80 mln to jest wart SMS a taki Tonali i Castrovilli to 30 - 40 mln max.  Dobrze, że nie będzie Euro to ceny nie pójdą w górę, w dodatku w obecnej sytuacji to mocno spadną. Kluby tyle już nie wydadzą a "mniejsi" będą potrzebować kasy z transferów.
artykuł: Oficjalnie: Rugani ofiarą koronawirusa
12.03.2020 09:08
karpczonisko
Poczytaj jakie nie odwracalne zmiany powoduje wirus w płucach mimo wyzdrowienia. Nie wiadomo też jak tacy ludzie będą się czuć za rok czy dwa.
artykuł: Inter i Juve zarzucą sieci na: Chiesę, Tonaliego i Wernera?
07.03.2020 21:08
Dla Interu Tonali byłby świetny, bo dla Chiesy nie ma miejsca. Chociaż jako zadeklarowany fan Milanu prędzej wybierze Juve. Możliwe, że Marotta tylko będzie podbijał cenę, bo więcej niż 50 mln na niego nie wydadzą. Inter wg plotek może skupić się na Castrovillim, którego cenę może obniżyć kartą Dalberta. W pierwszej kolejności Inter pewnie skupi się na wahadłach i tutaj będą starania o Alonso/Emerson i Meuniera. Do obrony dołączy prawdopodobnie Kumbulla. Atak i środek pola zależy od tego kto odejdzie i jakie opcje będą na rynku. Inter musi sprzedać najpierw Icardiego, JM, Radje, Perisica, Vecino, Asamoaha, Dimarco, Lazaro.  Uzbiera się jakieś 200 mln (transfermarkt) ale nie każdego będzie łatwo sprzedać jak i trzeba pamiętać, że Inter jest 100 mln na minusie. Zobaczymy jak pójdą sprzedaże bo bez tego poza wahadłami i Kumbulla Inter wiele nie wzmocni.
artykuł: Zhang: To będzie wspaniałe show mimo braku kibiców
07.03.2020 08:12
Wojojuve
Niestety nic z tym nie zrobisz. Na Fb czy Twitterze możesz wybrać z kim prowadzisz dyskusje i raczej osoby z prawdziwymi kontami są kulturalne. Na forach wszyscy są anonimowi.
artykuł: Zhang: To będzie wspaniałe show mimo braku kibiców
06.03.2020 20:24
xxBANGxx
Rozjaśnię Ci sytuację. Większość tego typu ludzi wchodzi na fcinter.pl, dlatego wielu kibiców Interu nie bierze udziału tam w dyskusji (tylko czyta newsy). Większość normalnych siedzi na intermediolan.com, FB lub twiterze. Mnie też razi poziom dyskusji userów, którzy tam siedzą. Tyle mogę od siebie powiedzieć.
artykuł: Oficjalnie: Derby d'Italia w niedzielę 8 marca
05.03.2020 17:39
Juve faworytem, po ostatnich zawirowaniach nie wiadomo na kogo to lepiej wpłynie. Ważne by mecz się odbył. Juve swoje i tak zarobi bo kasa za bilety nie będzie zwracana.
artykuł: Wszystkie imprezy sportowe we Włoszech zawieszone na 30 dni?
03.03.2020 23:41
BOYSSAN
39 dni ale bez kibiców we wszystkich meczach. Więc jest pozwolenie na mecze bez kibiców. Może to być pomoc rządu dla Lega. Z decyzją władz niema co dyskutować, więc kluby pozostają bez wyboru. Lega ma związane ręce więc kluby nie mają o co się spierać, jak w ostatnich dniach.
artykuł: Mecz Juventus - Milan również odwołany!
03.03.2020 23:33
wojojuve
Jak anulują sezon to nic nie zarobią. Także lepiej było grać bez kibiców jak Marotta proponował. Reklama, promocja...pfff no to narobili. Wstyd i hańba.
artykuł: Prezydent Interu ostro zaatakował Dal Pino
03.03.2020 16:30
Monochromat
Te komentarze chyba mocno sugerują, że to trolle?
artykuł: Prezydent Interu ostro zaatakował Dal Pino
03.03.2020 15:02
Monochromatyczn
Tylko podaj mi komentarz kibica Interu (nie trolla), który pisze że to spisek. Wszyscy piszą, że Inter ucierpiał a Juve skorzystało. Nie oznacza to przecież spisku tylko podjęcie takiej decyzji. Nikt nie uważa, że Juve zadzwoniło i kazało taką decyzję podjąć. Zadzwonili do Interu i do Juve. W Juve mieli argumenty za swoją racją a w Interze za swoją. Każdy walczy o swoje dobro. Gdzie tu spisek?
artykuł: Prezydent Interu ostro zaatakował Dal Pino
03.03.2020 14:57
@Monochromatyczn
Największy portal to intermediolan.com a nie fcinter.pl
Porównaj komentarze to zobaczysz różnicę.
artykuł: Prezydent Interu ostro zaatakował Dal Pino
03.03.2020 13:48
@Kamciu
Bo to jest zbiorowisko trolli. Wejdź na juvepoland i otwarcie kibice pisali, że Juve zyskuje na tym przełożeniu. W ostatnich newsach też piszą, że Interowi się nie dziwią bo najwięcej traci a Juve zyskało. Niestety na stronach "zewnętrznych" trolle i co po niektórzy mocno jadą po Interze. W dodatku zauważyłem, że poza kilkoma trollami, które napisały, że to spisek Juve to teraz najwięcej właśnie trolle i część fanów Juve o tym gada. Nikt z kibiców Interu nie pisze o spisku tylko o wybraniu korzyści Juve względem Interu przez władze. Wtedy na białym koniu wjeżdża Monochromatyczny i ni z gruchy ni z pietruchy pisze o tym, że kibice Interu węszą spisek Juve.
artykuł: Prezydent Interu ostro zaatakował Dal Pino
03.03.2020 12:04
Ostro ale w sedno. Dal Pino mota się między decyzjami zamiast wprowadzić jakiś ład. Niech weźmie odpowiedzialność i zrobi to dobrze.
artykuł: Jest porozumienie. Derby d'Italia 9 marca
03.03.2020 08:31
MarioJuve
Za to burdel do jakiego doprowadzili jest już taką promocją, że sami się ośmieszają. Promocja to nic innego jak finanse, jak widać ważniejsze niż terminarz i zdrowie kibiców czy piłkarzy.
artykuł: Juventus - Milan jednak bez kibiców?
02.03.2020 20:49
"W czym miał zezol problem, że mecz Juve-Milan zostałby przesunięty na czwartek"
Masz pełną odpowiedź bo na stronie Juvepoland, z tego co widzę ucięli fragment o RAI:
"Po trzecie: przełożenie na poniedziałek Juve-Inter spowodowałoby przesunięcie na czwartek Juve-Milan w Pucharze Włoch, tego samego dnia ma zostać rozegrany Napoli-Inter, w rezultacie wpłynęłyby skargi z telewizji Rai, dotyczące praw do pokazania turnieju."
artykuł: Mecz Juve - Milan częściowo otwarty dla kibiców
01.03.2020 22:53
StulejMuntari
A ty tu grasz nadwornego pajaca? Takiego robiącego za tło w przerwie, gdy wszyscy wychodzą do wc, to ty wpadasz na scenę i coś udajesz ale i tak nikt nie zwraca na ciebie uwagi.
artykuł: Mecz Juve - Milan częściowo otwarty dla kibiców
01.03.2020 22:32
Monochromatyczn
Wola gospodarza? Człowieku, czy ty wiesz co ty piszesz? Może nie długo gospodarz będzie mógł przestawiać sobie mecze tak by było mu wygodnie.
artykuł: Mecz Juve - Milan częściowo otwarty dla kibiców
01.03.2020 22:30
Wojojuve
Inter mógł to, Inter mógł tamto. Dlaczego miał ustąpić skoro miał korzyści z grania w niedziele?
artykuł: Mecz Juve - Milan częściowo otwarty dla kibiców
01.03.2020 21:58
Monochromatyczny
Wytłumaczę Ci to łopatologicznie. Juve miało swoje korzyści (finansowe) by mecz przełożyć. Inter miał swoje korzyści (terminarz i brak kibiców)by zagrać w niedziele. Wybrano dobro Juve i tyle w temacie. Juve zyskało, Inter stracił. To tak ciężko zrozumieć, że wybrano korzyść jednego klubu kosztem drugiego?

Inter nie chciał grać w pon by nie stracić dnia regeneracji do meczu czwartkowego. W dodatku miał korzyść w postaci braku kibiców. Czemu Inter miał ustąpić i stracić te korzyści?
artykuł: Marotta: Juve - Inter w poniedziałek? Nie. Z trzech powodów
01.03.2020 20:19
Wszyscy wymienieni mają zarzut do władz ligi o ustawianie. Dlaczego? Choćby dlatego, że Napoli rozegrało swój mecz a Inter nie. Co to oznacza? Korzyść jednego zespołu przed czwartkowym spotkaniem. Czy to jest sprawiedliwe? O to tutaj chodzi, jedne kluby są przez to faworyzowane a inne pokrzywdzone.

Obserwuje użytkowników

lp Użytkownik Data dodania
Lista jest pusta

Obserwują użytkownika

lp Użytkownik Data
Obecnie nikt cię nie obserwuję.