Zwrot w sprawie przyszłości Belottiego

Andrea Belotti
Andrea Belotti fot. PressFocus

Andrea Belotti dał podobno sygnał działaczom Torino, że jest gotowy na parafowanie nowego kontraktu z klubem. Reprezentant Włoch ma umowę ważną z klubem ze Stadio Olimpico tylko do końca czerwca tego roku.

  • Waży się wciąż przyszłość Andrei Belottiego
  • Włoski napastnik znajduje się na celowniku AC Milan oraz Toronto FC
  • TuttoMercatoWeb.com twierdzi natomiast, że zawodnik jest otwarty na przedłużenie umowy z klubem z Turynu

Belotti jednak nie rozstanie się z Torino

Andrea Belotti to jeden z najbardziej rozchwytywanych napastników z Serie A. We włoskich mediach nie milkną spekulacje związane z przyszłością 28-latka. Jednym z klubów wyrażających chęć pozyskania piłkarza może być AC Milan.

W kontekście przyszłości Belottiego słychać było również doniesienia, że zawodnik jest na celowniku Toronto FC. W przeszłości barw tego klubu bronił Sebastian Giovinco. Tymczasem latem szeregi tej ekipy zasili Lorenzo Insigne.

TuttoMercatoWeb podaje natomiast, że Belotti jest otwarty na przedłużenie umowy z Torino. Włoch jednocześnie chce, aby zostały mu przedstawione konkretne plany i ambicje klubu. Piłkarz otrzymał już propozycję, która jest oparta na zarobkach na poziomie trzech milionów euro netto na sezon.

W tej kampanii Belotti wystąpił w 16 meczach, licząc wszystkie rozgrywki. Na boisku zawodnik spędził 953 minuty. Zdobył cztery bramki, a ponadto zaliczył jedną asystę. Belotti trafił do Torino w 2015 roku z Palermo za ponad osiem milionów euro.

Czytaj więcej: Napięcie na linii Dybala – Allegri. Trener Juve komentuje

Komentarze