Zwrot akcji w sprawie obrońcy, zostanie w Interze?

Stefan de Vrij
Stefan de Vrij fot. PressFocus

Istnieje szansa na kontynuowanie współpracy między Interem Mediolan a Stefanem De Vrijem. Agent obrońcy poinformował, że klub wystosował atrakcyjną ofertę nowego kontraktu.

  • Stefan De Vrij może zostać w Interze na dłużej
  • Klub z Mediolanu zaoferował mu atrakcyjne warunki
  • Kontrakt Holendra wygasa już tego lata

Inter chce zatrzymać defensora

Stefan De Vrij przez lata uchodził za czołowego obrońcę Serie A i podporę Interu Mediolan, gdzie trafił w 2018 roku. Obecny sezon nie był już dla niego tak udany – Holender kilkukrotnie zasiadał na ławce rezerwowych.

W pewnym momencie wydawało się, że po sezonie 31-latek zakończy przygodę z wicemistrzem Włoch i spróbuje swoich sił w innej lidze. Po stracie Milana Skriniar Inter nie chce dopuścić, aby szeregi opuścił kolejny doświadczony obrońca, dlatego wciąż stara się o przedłużenie wygasającego kontraktu. Ku zaskoczeniu kibiców, agent De Vrija Federico Pastorello przyznał, że istnieją szanse na kontynuowanie współpracy.

– Klub okazał Stefanowi swój szacunek, oferując mu bardzo dobre warunki. To jedna z naszych opcji, z propozycją dwóch następnych sezonów. Oferta jest satysfakcjonująca. On jest zadowolony i nie wykluczam przedłużenia w najbliższym czasie – przekazał agent zawodnika.

Pastorello zaznacza ponadto, że wizja opuszczenia Włoch i gry w innym kraju jest równie kusząca.

Zobacz również: Sergej opuści Lazio? To on może zastąpić Serba

Komentarze