Znany dziennikarz o Tuchelu w kontekście Juve. “Nie ma tematu”

Thomas Tuchel
Thomas Tuchel fot. PressFocus

Massimiliano Allegri nie może być pewny swojej przyszłości w Juventusie. Na włoskiego trenera po ostatniej porażce z Monzą w wykonaniu Starej Damy spadła lawina krytyki. Tymczasem dziennikarz Niclo Schira przedstawił nowe wieści na temat Thomasa Tuchela w kontekście Juve.

  • Juventus w tym sezonie jest cieniem samego siebie
  • Stara Dama licząc wszystkie rozgrywki jest bez wygranej od pięciu meczów
  • Czarne chmury zbierają się nad Massimiliano Allegrim

Tuchel poza zasięgiem Juventusu

Massimiliano Allegri wrócił do Juventusu w 2021 roku. 55-latek w swojej drugiej przygodzie z Juventusem nie spełnia jednak pokładanych w nim nadziei. Stara Dama nie tylko nie wróciła na szczyt w Lidze Mistrzów, ale takze rozczarowuje w Serie A. W związku z tym pojawiają się różne doniesienia związane z ewentualnymi następcami doświadczonego trenera.

Jednym z kandydatów do przejęcia posady po Włochy jest Thomas Tuchel. Niemiec po zwolnieniu z Chelsea pozostaje bez pracy. Dziennikarz Nicolo Schira przekazał jednak, że nikt z Juve nie kontaktował się z byłym menedżerem The Blues.

Tymczasem bardzo realne jest przejęcia Bayernu przez Tuchela. Jeśli faktem stanie się decyzja o zwolnieniu Juliana Nagelsmanna, to naturalnym kandydatem do zastąpienia młodego trenera, będzie właśnie trener prowadzący ostatnio Chelsea.

Niemiec pozostaje bez pracy od 7 września. Pod jego batutą Chelsea wygrała Ligę Mistrzów, Superpuchar Europy i Klubowe Mistrzostwo Świata.

Czytaj więcej: Kibice Juventusu mają dość. “Można abdykować z odrobiną godności”

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29. września 2022 07:56.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze