Zielone światło dla Zielińskiego

Piotr Zieliński
Piotr Zieliński PressFocus

Piotr Zieliński będzie mógł wystąpić w sobotnim meczu Napoli – Crotone. Reprezentantowi Polski “zielone światło” na występ dał drugi negatywny wynik testu na obecność koronawirusa w organizmie.

Trzy testy Zielińskiego

Polski pomocnik w ostatnim czasie przebywał na zgrupowaniu reprezentacji Polski, w barwach której wystąpił w trzech meczach eliminacji do Mistrzostw Świata. Po powrocie do Neapolu przeszedł test na obecność koronawirusa i dał on wynik pozytywny. Było to dużym zaskoczeniem, bowiem Zieliński już w ubiegłym roku przechodził COVID-19 i jest ozdrowieńcem.

W czwartek piłkarz przeszedł kolejny testy, którego wyniki poznaliśmy w poniedziałek rano. Tym razem otrzymał wynik ujemny. Od razu został poddany kolejnemu testowi. Jego wynik nadszedł w piątkowe popołudnie i okazał się negatywny. Dzięki temu Zieliński otrzymał zgodę na powrót do treningów i występ w sobotnim meczu z Crotone.

Do dyspozycji trenera Gennaro Gattuso będzie również trójka reprezentantów Włoch – Lorenzo Insigne, Giovani Di Lorenzo i Alex Meret. Wszyscy po powrocie ze zgrupowania uzyskali negatywne wyniki testów.

Sobotnie spotkanie Napoli – Crotone rozpocznie się o godzinie 15:00.

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 3. kwietnia 2021 14:58.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze