Zieliński zmieni klub? Drgnęła sprawa związana z przyszłością Polaka

Piotr Zieliński
Piotr Zieliński fot. PressFocus

Piotr Zieliński to zawodnik, który w trakcie najbliższego okna transferowego może zmienić barwy klubowe. Reprezentant Polski znajduje się na celowniku między innymi giganta z Bundesligi. Nowe informacje na temat piłkarza SSC Napoli ujawniła La Gazzetta dello Sport.

  • Waży się przyszłość Piotra Zielińskiego w SSC Napoli
  • La Gazzetta dello Sport podała, że Bayern Monachium złożył zapytania w sprawie Polaka
  • Suma transakcji miałaby wynieść nie mniej niż 40 milionów euro

Zieliński zamieni Napoli na Bayern?

Piotr Zieliński od kilku dni jest na świeczniku czołowych włoskich mediów. Coraz bardziej grzany jest tematy zmiany barw klubowych przez reprezentanta Polski, a poważnie zainteresowany nim wydaje się Bayern Monachium.

La Gazzetta dello sport podała, że klub z Niemiec złożył już konkretne zapytania o transfer z udziałem Zielińskiego. Na razie jednak sternicy Bayernu mogą czuć się jak działacze FC Barcelony, którzy wciąż nie otrzymali informacji zwrotnej od Bawarczyków w sprawie Roberta Lewandowskiego.

Jasne jest natomiast, że SSC Napoli jest otwarte na sprzedaż Zielińskiego. Warunkiem jest jednak atrakcyjna oferta za piłkarza. Polak ma kontrakt ważny z przedstawicielem Serie A do końca czerwca 2024 roku. W związku z tym Napoli oczekuje za piłkarza minimum 40 milionów euro.

W ostatniej kampanii Zielińskie rozegrał łącznie 42 mecze, licząc wszystkie rozgrywki. Strzelił w nich osiem goli, notując też pięć asyst.

Czytaj więcej: Napoli gotowe na sprzedaż Piotra Zielińskiego

Komentarze