Zieliński złożył deklarację w sprawie przyszłości. “Zawsze mówiłem, że jestem szczęśliwy”

Piotr Zieliński
Piotr Zieliński fot. PressFocus

Ważą się losy Piotra Zielińskiego, wokół którego pojawiają się spekulacje w sprawie letniego transferu. Sam zawodnik jednak deklaruje swoją wierność Napoli i zapewnia, że chciałby pozostać we Włoszech na kolejny sezon.

  • Media spekulują na temat potencjalnego transferu Piotra Zielińskiego do Anglii
  • Wszystko za sprawą obowiązującego do 2024 roku kontratku
  • Polak zapewnia, że świetnie czuje się w Neapolu i chce w nim pozostać

Nici z transferu?

Piotr Zieliński rozgrywa bardzo dobry sezon, który zwieńczył zdobyciem swojego pierwszego mistrzostwa Włoch. W taktyce Luciano Spallettiego Polak odgrywa istotną rolę, łącząc grę defensywną z grą w ataku.

Niedawno pojawiły się spekulacje na temat jego potencjalnego transferu. Kontrakt Zielińskiego z Napoli obowiązuje tylko do 2024 roku, a klub może być skłonny do zmian i odmłodzenia kadry. Pomocnik reprezentacji Polski cieszy się zainteresowaniem ekip z Premier League, choć on sam deklaruje wierność swojej obecnej drużynie i chce zostać w niej na kolejny sezon.

– Mamy jeszcze rok umowy. Po tym sezonie mój menedżer na pewno będzie rozmawiał z klubem i podejmiemy decyzję. Zawsze mówiłem, że jestem szczęśliwy w Neapolu i chciałbym zostać.

– Triumf w Serie A to wielka rzecz dla klubu i miasta. Miałem kilka ofert z Premier League, to była moja intuicja i czułem, że chcę zostać. Chciałbym nadal grać w Napoli, zespół radzi sobie dobrze, ale po zakończeniu sezonu zobaczymy, czy ktoś odejdzie, czy przyjdą nowi zawodnicy. Jestem spokojny – zapewnia Zieliński.

Zobacz również: Bereszyński z debiutem, mistrz już na wakacjach – niedziela w Serie A

Komentarze