Zieliński zaczyna sezon w pierwszym składzie Napoli

Piotr Zieliński
Piotr Zieliński fot. Imago/Fotoagenzia

Trener Napoli Rudi Garcia podjął decyzję w sprawie Piotra Zielińskiego, którego przyszłość wciąż jest niepewna. Reprezentant Polski rozpoczyna sezon Serie A od pierwszej minuty.

  • Piotr Zieliński znalazł się w wyjściowym składzie Napoli
  • Mistrzowie Włoch rozpoczną sezon wyjazdowym meczem z Lecce
  • Reprezentant Polski wciąż nie jest pewny swojej przyszłości

Polak gra od początku

Piotr Zieliński od pewnego czasu łączony jest z opuszczeniem Napoli. Początkowo walczyło o niego Lazio, a później zgłosili się Saudyjczycy. Lukratywną ofertę złożyło mu Al-Ahli, a mistrzowie Włoch byli przygotowani na rozstanie. Ostatecznie jednak reprezentant Polski zrezygnował z przeprowadzki do Arabii Saudyjskiej.

To sugeruje, że najprawdopodobniej przedłuży swoją umowę z Napoli. W tej sprawie trwają negocjacje, z oficjalnego komunikatu jeszcze nie ma. Jeśli strony nie dojdą do porozumienia, Zieliński zostanie sprzedany.

W sobotę Napoli rozpoczyna sezon 2023/2024. Trener Rudi Garcia podjął decyzję w sprawie polskiego pomocnika. Pomimo kontrowersji wokół niego, desygnował go do wyjściowej jedenastki na mecz z Frosinone.

Skład Napoli na spotkanie z Frosinone: Meret, Di Lorenzo, Rrahmani, Jesus, Olivera, Cajuste, Lobotka, Zieliński, Politano, Osimhen, Raspadori.

Zobacz również: Milan dogadał się z napastnikiem. Nie jest on jednak głównym celem transferowym

Komentarze