Zieliński: To będzie bardzo interesujący sezon

Piotr Zieliński
Piotr Zieliński fot. Grzegorz Wajda

Piotr Zieliński udzielił ostatnio wywiadu w Radiu Kiss Kiss. Polak opowiedział m.in. o nadchodzącym sezonie w Serie A, nowych wzmocnieniach Napoli, a także planach na swoją przyszłość.

Czytaj dalej…

– Moim marzeniem jest wygrać Scudetto z Napoli. To byłoby wyjątkowe dla mnie jako piłkarza, ale i dla wszystkich naszych kibiców. Możemy powalczyć o to już w nadchodzącym sezonie – zaczął polski pomocnik

– To będzie bardzo ciekawy sezon. Każdy zespół w Serie A się wzmacnia, a powrót Antonio Conte do Włoch sprawia, że może być jeszcze bardziej interesująco – dodał Zieliński.

– Ostatnio dołączył do nas Manolas. To jeden z najlepszych obrońców na świecie. W naszym zespole mile widziany byłby również James Rodriguez, ponieważ to piłkarz światowej klasy. Cały czas wzmacniany się na nadchodzące rozgrywki – kontynuował.

– Moja przyszłość? Widzę siebie w Napoli. Mam tu jeszcze dwa lata kontraktu i cały czas negocjujemy jego przedłużenie. Wszystko idzie dobrze i mam nadzieję, że to będzie dla nas przełomowym sezon – podsumował.

Przypomnijmy, że Piotr Zieliński związany jest z ligą włoską już od 2011 roku, kiedy to trafił do młodzieżowej drużyny Udinese. W Napoli występuję zaś od sierpnia 2016 roku.

Komentarze