Zieliński potwierdza rozmowy o nowym kontrakcie

Piotr Zieliński
Piotr Zieliński fot. Grzegorz Wajda

Pomocnik Napoli Piotr Zieliński potwierdził, że trwają rozmowy w klubem w sprawie przedłużenia obecnego kontraktu. Reprezentant Polski od czasu przyjścia do klubu Carlo Ancelottiego, regularnie występuje w podstawowym składzie drużyny z Neapolu.

Czytaj dalej…

– Moi reprezentanci rozmawiają o przedłużeniu mojego kontraktu z Napoli, a ja skupiam się tylko na grze w piłkę – powiedział Zieliński.

– Był taki czas, kiedy często myślałem o swojej przyszłości, co znalazło odzwierciedleni w moim stanie psychicznym i występach. Teraz zostawiam te rzeczy mojemu agentowi – kontynuował.

– Jestem szczęśliwy w Napoli, pozostały mi jeszcze dwa lata kontraktu i chciałbym coś wygrać z tym klubem. Byłoby to bardzo ważne dla kibiców i dla mnie. Byłoby mimo również zapisać się w historii Napoli – dodał reprezentant Polski.

Jeszcze niedawno Zieliński był łączony z przenosinami do Liverpoolu. – Nigdy nie rozmawiałem z Kloppem. Nie mam nic do powiedzenia na temat Liverpoolu czy jakiegokolwiek innego klubu – mówił pomocnik.

– Jestem szczęśliwy w Neapolu. Pracuję z trenerem, od którego wiele się nauczyłem. Chcę grać najlepszą piłkę przez resztę sezonu, a potem zobaczymy, co się stanie – dodał.

Komentarze