Zieliński podjął kluczową decyzję. Nie dojdzie do transferu

Piotr Zieliński
Piotr Zieliński fot. Imago/Matteo Gribaudi

Piotr Zieliński był już o krok od przeprowadzki do Arabii Saudyjskiej. Ostatecznie podjął jednak decyzję o odrzuceniu oferty Al-Ahli. Aktualnie trwają rozmowy na temat nowego kontraktu z Napoli – donosi Gianluca Di Marzio.

  • Zwrot akcji w sprawie przeprowadzki Piotra Zielińskiego do Arabii Saudyjskiej
  • Polski pomocnik postanowił odrzucić lukratywną ofertę Al-Ahli
  • Wiele wskazuje na to, że podpisze nowy kontrakt z Napoli

Zaskakująca decyzja Polaka

Piotr Zieliński od pewnego czasu łączony jest ze zmianą klubu. Wynikało to z nastawienia Napoli, które chciało kontynuować z nim współpracę, ale na nowych warunkach, mniej korzystnych dla samego piłkarza. Redukcji miała ulec jego dotychczasowa pensja. W przypadku braku porozumienia nieunikniona była sprzedaż, gdyż mistrzowie Włoch nie chcieli doprowadzić do sytuacji, w której Polak odchodzi z drużyny po wygaśnięciu kontraktu.

W grę wchodziły przenosiny do Lazio, jednak ten temat błyskawicznie upadł. Na horyzoncie pojawiła się natomiast możliwość przeprowadzki do Arabii Saudyjskiej. Napoli było zainteresowane sprzedażą reprezentanta Polski za 30 milionów euro. Al-Ahli złożyło lukratywną propozycję zawodnikowi i czekało na jego odpowiedź.

W środę Zieliński podjął ostateczną decyzję. Wydawało się, że jego transfer do saudyjskiego klubu jest nieunikniony, natomiast finalnie do niego nie dojdzie. Polak odrzucił ofertę i stawia na kontynuowanie kariery w Napoli. Aktualnie trwają negocjacje w celu podpisania nowej umowy.

Zobacz również: AS Roma wróciła do rozmów z Atalantą. Chce jej napastnika

Komentarze