Zieliński może być elementem przebudowy giganta Premier League

Piotr Zieliński
Piotr Zieliński fot. Imago / Gianluca Ricci

Piotr Zieliński ma sobą świetny sezon zwieńczony wygraniem mistrzostwa Serie A. Tymczasem najnowsze doniesienia mediów sugerują, że reprezentant Polski znalazł się na celowniku giganta Premier League.

  • Piotr Zieliński w trakcie letniego okna transferowego może zmienić klub
  • Sky Sport Italia podaje, że Manchester United jest zainteresowany Polakiem
  • Rynkowa wartość zawodnika wynosi 40 milionów euro

Zieliński na celowniku Manchesteru United

Piotr Zieliński to bez wątpienia jedna z ważniejszych postaci SSC Napoli. W każdym razie przyszłość zawodnika jest niejasna.

Od dłuższego czasu wiadomo, że polski pomocnik nie doszedł jeszcze do porozumienia w sprawie nowego kontraktu. Włoskie media przekonują, że takie okoliczności może chcieć jeden z klubów z Premier League.

Manchester Evening Nevs podaje natomiast, że Zieliński jest jednym z celów transferowy klubu z Old Trafford. W każdym razie polski pomocnik jest postrzegany bardziej jako alternatywa dla Masona Mounta. Piłkarz Chelsea jest priorytetem dla Manchesteru United.

Tajemnicą poliszynela jest natomiast to, że Zieliński chce wynegocjować wyższą pensję, zwłaszcza po tym, jak przyczynił się do pierwszego mistrzostwa Włoch dla Napoli od 33 lat, notując trzy trafienia i dziewięć asyst w 37 meczach Serie A.

Czytaj więcej: Napoli może ruszyć po talent z La Liga. Jest jeden warunek

Komentarze