Zieliński blisko ostatecznego podjęcia decyzji

Piotr Zieliński
Piotr Zieliński fot. Imago / Daniele Buffa

Piotr Zieliński według najnowszych wiadomości La Gazzetta dello Sort zgodził się na przedłużenie umowy z SSC Napoli. Jednocześnie pensja reprezentanta Polski ma znacznie spaść.

  • Wygląda na to, że Piotr Zieliński nie rozstanie się w niedalekiej przyszłości z SSC Napoli
  • Reprezentant Polski najpewniej przedłuży umowę z klubem z Neapolu
  • Zawodnik ma jednocześnie mieć znacznie obniżone wynagrodzenie

Zieliński blisko porozumienia z Napoli

Piotr Zieliński w ostatnim czasie był jednym z tych zawodników, który łączony był z jedna z ekip z Arabii Saudyjskiej. Wygląda na to, że scenariusz związany z przyszłością reprezentanta Polski jest blisko wyjaśnienia.

La Gazzetta dello Sport przekonuje, że Zieliński, któremu umowa z SSC Napoli wygasa z końcem czerwca przyszłego roku, przystał na warunki nowego kontraktu. Jednocześnie Polak będzie musiał pogodzić się z obniżką wynagrodzenia. Apanaże zawodnika mają spaść z 4,5 miliona euro do 2,5 miliona euro.

Klub z Neapolu pracuje teraz nad rozwiązaniem problemów kontraktowych kilku zawodników. Mowa między innymi o takich graczach jak: Chwicza Kwaracchelia, Hirving Lozano i Mario Rui.

Polski pomocnik rozegrał dla Napoli jak na razie 329 występów we wszystkich rozgrywkach. Zieliński zasilił szeregi Azzurri w 2016 roku, zdobywając 47 bramek i notując 44 asysty.

Czytaj więcej: Napoli o krok od porozumienia ws. przedłużenia umowy z gwiazdą

Komentarze