Udinese finalizuje transfer brazylijskiego napastnika

Matheus Martins
Matheus Martins Pressfocus

Jak poinformował w niedzielę Fabrizio Romano, Udinese jest na etapie finalizacji transferu Matheusa Martinsa. Utalentowany napastnik Fluminense ma kosztować włoski klub ok. 8 milionów euro.

  • Udinese jest jednym z największych zaskoczeń tego sezonu Serie A
  • Zebry regularnie wygrywają i zajmują wysoką pozycję w tabeli
  • Klub chce podtrzymać dobrą passę, dlatego pracuje już nad kolejnymi transferami

Udinese o krok od pozyskania napastnika Fluminense

Udinese jest w tym sezonie jedną z największych rewelacji Serie A. Zebry w 11 meczach zgromadziły aż 21 punktów, a na rozkładzie mają już między innymi Inter Mediolan, a także AS Romę. Drużyna osiąga znakomite rezultaty i po cichu snuje już marzenia o walce o europejskie puchary. Żeby tak się stało, potrzebuje jednak jeszcze kilku wzmocnień.

Latem klub zasiliło aż 12 nowych piłkarzy, a wielu z nich stało się w krótkim czasie pierwszoplanowymi postaciami. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, podobnie jak ambicje klubu i jego kibiców, dlatego Udinese nie zamierza się zatrzymywać i chce kontynuować passę udanych meczów. Klub pracuje obecnie nad kolejnym wzmocnieniem składu, o czym poinformował w niedzielę Fabrizio Romano. 

Zdaniem włoskiego dziennikarza, Udinese jest bliskie finalizacji transferu Matheusa Martinsa z Fluminense. 19-letni Brazylijczyk postrzegany jest za wielki talent, a o jego transfer zabiega już kilka europejskich zespołów. Zebry chcą je wyprzedzić i zagwarantować sobie już teraz pozyskanie skrzydłowego. Ma on kosztować je ok. 8 milionów euro.

Komentarze