Napastnik Lazio powędruje na wypożyczenie do Toskanii

Matteo Cancellieri
Matteo Cancellieri IMAGO / ZUMA Wire

Lazio zgodziło się na wypożyczenie Matteo Cancelleriego do Empoli. Umowa między klubami będzie obowiązywała przez rok, natomiast drużyna z Toskanii będzie mogła skorzystać z opcji wykupu 21-latka za łączną kwotę 13 milionów euro – informuje Alfredo Pedulla.

  • Matteo Cancellieri zasili szeregi Empoli
  • Lazio zgodziło się wypożyczyć napastnika
  • Toskańczycy będą mogli skorzystać z opcji wykupu 21-latka

Matteo Cancellieri zostanie zawodnikiem Empoli

Jak wynika z doniesień Alfredo Pedulli, Matteo Cancellieri wkrótce powinien zasilić szeregi Empoli. Toskański klub dogadał się z Lazio w sprawie wypożyczenia 21-letniego napastnika. Klub ze Stadio Carlo Castellani będzie mógł skorzystać z opcji wykupu zawodnika, która wynosi łącznie 13 milionów euro.

Matteo Cancellieri został na początku lipca na stałe sprowadzony przez “Biancocelestich” za blisko 8 milionów euro. Napastnik jeszcze nie ma zbyt wielkiego doświadczenia w seniorskiej piłce, a już Hellas Verona zarobił na nim całkiem niezłą kwotę.

Dotychczasowa przygoda Cancellieriego przygoda w Lazio nie była specjalnie udana. 21-latek rozegrał dla stołecznego klubu 30 spotkań i ani razu jeszcze nie wpisał się na listę strzelców. Napastnik nie zdobył zaufanie Maurizio Sarriego, który nie specjalnie często z niego korzystał.

Sprawdź także: Utalentowany Włoch wzmocnił środek pola Sassuolo

Komentarze