Zawodnik Juventusu przejdzie do Fulham?

Piłkarze Juventusu
Piłkarze Juventusu fot. Grzegorz Wajda

Fulham jest zainteresowane sprowadzeniem gracza Juventusu Marko Pjacy – podała właśnie gazeta Tuttosport. Wielkim zwolennikiem talentu tego zawodnika ma być bowiem menedżer londyńskiego klubu czyli Claudio Ranieri.

Czytaj dalej…

Marko Pjaca dał się poznać światu dzięki grze w lidze chorwackiej, gdzie był uznawany za jeden z największych występujących tam talentów. Wtedy to właśnie wykupił go Juventus, ale jak dotąd piłkarz nie zrobił kariery w Starej Damie, gdzie m.in. z powodu kontuzji nie mógł wywalczyć sobie miejsca w podstawowym składzie.

Przypomnijmy, że Juventus wydał 23 mln euro na zakup Marko Pjacy latem 2016 roku. Zawodnik najpierw zasilił szeregi Starej Damy, a następnie został wypożyczony do Schalke i Fiorentiny. Nie błyszczy on jednak w tym sezonie, notując zaledwie jednego gola i jedną asystę w rozgrywkach Serie A.

Teraz szansą dla Chorwata ma być Fulham. Klub z Londynu jest bowiem poważnie zainteresowany jego usługami, a wielkim zwolennikiem transferu ma być Claudio Ranieri. Menedżer angielskiej drużyny chciałby mieć 23-latka w swoim składzie, i jest gotowy zaoferować roczne wypożyczanie z opcją kupna za ponad 20 milionów euro.

Komentarze