Lazio ponownie sięgnie po piłkarza Juventusu? Obie strony są blisko porozumienia

Luca Pellegrini
Luca Pellegrini IMAGO / ZUMA Press

Nicolo Schira poinformował, że Lazio jest bliskie porozumienia z Juventusem w sprawie ponownego wypożyczenia Luci Pellegriniego. Tym razem obie strony mają zawrzeć opcję wykupu, która będzie wynosiła 8 milionów euro. Włoski defensor już w minionym sezonie bronił barw “Biancocelestich”.

  • Luca Pellegrini ponownie może trafić na wypożyczenie do Lazio
  • “Biancocelesti” są blisko porozumienia z Juventusem
  • Tym razem obie strony mają zawrzeć opcję wykupu wynoszącą 8 milionów euro

Luca Pellegrini ponownie może zawitać do stolicy Włoch

Jak donosi Nicolo Schira za pośrednictwem Twittera, Luca Pellegrini w nadchodzącym sezonie ponownie może reprezentować barwy Lazio. Władze “Biancocelestich” są bliskie porozumienia z Juventusem w sprawie wypożyczenia włoskiego defensora. Tym razem obie strony mają zawrzeć opcję wykupu, która będzie wynosiła 8 milionów euro.

Luca Pellegrini zasilił szeregi Juventusu w 2019 roku. Wówczas “Bianconeri” zapłacili Romie za jego transfer aż 22 miliony euro. Od tego czasu zawodnik był wypożyczany do Genoi, Cagliari, Eintrachtu Frankfurt, czy właśnie Lazio. W koszulce turyńskiego zespołu rozegrał 21 spotkań i nawet raz udało mu się zanotować asystę.

24-letni defensor trafił do Lazio w trakcie minionego sezonu. W tym czasie rozegrał zaledwie osiem spotkań pod wodzą Maurizio Sarriego. Włoski trener jednak mocno ufa Pellegriniemu i wiąże z nim nadzieje w nadchodzącym roku, który będzie niezwykle ważny dla “Biancocelestich”.

Sprawdź także: Utalentowany pomocnik zostaje na dłużej w Bologni

Komentarze