Gosens odejdzie z Interu, ale zostanie w Lidze Mistrzów?

Robin Gosens
Robin Gosens fot. PressFocus

Coraz więcej wskazuje na to, że w styczniu Robin Gosens opuści szeregi Interu Mediolan i wyląduje w Bundeslidze. Do zainteresowanego wcześniej Bayeru Leverkusen dołączył Eintracht Frankfurt – donosi Matteo Moretto.

  • Robin Gosens nie jest zadowolony ze swojej roli w Interze Mediolan
  • Rosną szanse na jego styczniowy transfer do Bundesligi
  • Zainteresowanie Niemcem wykazują Bayer Leverkusen oraz Eintracht Frankfurt

Gosens przymierzany do Bundesligi

Po fantastycznym okresie w barwach Atalanty Robin Gosens postawił krok do przodu i przeniósł się do ekipy z samej czołówki. Jego przygoda z Interem Mediolan nie przebiega jednak po myśli zawodnika, który nie dostaje wielu okazji do gry. Ta sytuacja martwi również włodarzy klubu. Pozyskali oni bowiem reprezentanta Niemiec na początku stycznia na zasadach wypożyczenia z późniejszym obowiązkiem wykupu. Oznacza to, ze “Nerrazzuri” muszą zapłacić Atalancie aż 27 milionów euro za zawodnika, który nie wywalczył miejsca w wyjściowej jedenastce.

Z każdym tygodniem narasta frustracja Gosensa, rozważającego odejście już w trakcie styczniowego okienka transferowego. Inter zgodzi się na rozstanie ze swoim zawodnikiem, jeśli tylko zainteresowany klub zapłaci kwotę bliską do tego, co ma otrzymać Atalanta. Już wcześniej media informowały o potencjalnych przenosinach do Bayeru Leverkusen. Teraz Matteo Moretto donosi, że do gry wkroczył również Eintacht Frankfurt. Na korzyść “Orłów” działa fakt, że wywalczyli oni awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów, co może ostatecznie skusić 28-latka do sfinalizowania właśnie takiego ruchu.

W obecnym sezonie Gosens tylko cztery razy zaczynał mecz od pierwszej minuty. W sumie wystąpił w 15 sptokaniach we wszystkich rozgrywkach i strzelił bramkę przeciwko FC Barcelonie.

Zobacz również: Inter pracuje nad rozwiązaniem umowy ze sponsorem

Komentarze

Comments 7 comments

Po fantastycznym okresie w barwach Atalanty Robin Gosens postawił krok do przodu i przeniósł się do ekipy z samej czołówki
🤣 🤣 🤣 🤣
Chiński Inter Bankrutolan to ekipa z czołówki? 🤣 🤣 🤣 🤣
Prawdziwy gargamell pewnie się zdoił ze śmiechu.
🤣 🤣 🤣 🤣

Milanówek to zrobił udane zakupy w Atalancie :
Kessie /wiecie ten co uciekł za darmo/ 😀 😀 😀
Conti /pamiętacie ten co uciekł za darmo/ 😀 😀 😀
Caldara via Juve /tylko 37mln euro wiecie ten ze Spezii/ 😀 😀 😀