Zawodnicy Lazio jednogłośni. “Stać nas na więcej”

Pepe Reina
Pepe Reina PressFocus

Bayern zdeklasował Lazio na Stadio Olimpico. Po spotkaniu zawodnicy Orłów nie mieli złudzeń i przyznali, że mierzyli się ze znacznie lepszym zespołem, ale muszą wyzbyć się indywidualnych błędów i nakładania zbyt dużej presji.

“Bayern karze za takie błędy”

Bramkarz Lazio, Pepe Reina przyznał, że Bayern był tego wieczoru bezlitosny.

Świetnie nakładali pressing, a my popełniliśmy kilka błędów przy podaniach i ustawianiu się przy wychodzeniu z tego pressingu. Gdy popełniasz błędy na takim poziomie, zostaniesz ukarany. Musimy pozostawić ten mecz za sobą, bo nasza forma z ostatnich tygodni oznacza, że mamy obowiązek powrócić na właściwą ścieżkę. Mówimy o klubie, który przez lata nie dotarł do 1/8 finału Ligi Mistrzów. Było kilku zawodników, którzy mieli na koncie parę spotkań w tych rozgrywkach. Gdy popełniasz błędy przeciwko najlepszej drużynie na świecie, będziesz cierpieć. Niedawno udało nam się uciec spod pressingu Atalanty i pokazać naszą siłę w pomocy, ale tym razem nam się to nie udało. Prawdopodobnie mogliśmy częściej urozmaicać nasze ataki zagraniem długiej piłki – ocenił były bramkarz Liverpoolu czy Napoli.

“Lazio stać na więcej”

Lucas Leiva uważa, że jego zespół stać na więcej.

Jesteśmy rozczarowani, bo wiemy, że stać nas na więcej. Pierwszy gol to nie błąd Mateo Musacchio. Wszyscy traciliśmy piłkę przez kiepską dyspozycję i wszyscy atakowaliśmy razem – wziął swojego kolegę pod ochronę Brazylijczyk.

Lazio rewanż w Lidze Mistrzów rozegra dopiero za trzy tygodnie. Już w ten weekend zmierzy się natomiast w Serie A z Bolonią.

Komentarze

Comments 3 comments