Zaskakujące doniesienia o przyszłości Ibrahimovicia

Zlatan Ibrahimovic
Zlatan Ibrahimovic Pressfocus

Zlatan Ibrahimovic zbliża się do zakończenia kariery. Gdy to nastąpi, szwedzki napastnik Milanu może stanąć na czele agencji menadżerskiej.

  • Mino Raiola był agentem Zlatana Ibrahimovicia
  • Szwed może dołączyć do agencji swojego zmarłego przyjaciela
  • Napastnik Milanu miałby zaangażować się w agencję menadżerską po zakończeniu kariery

Ibrahimovic może wejść w rolę swojego przyjaciela

Od kilku dni wiadomo było, że w bardzo złym stanie jest Mino Raiola, czyli czołowy agent piłkarski na świecie. W sobotę rodzina 54-latka przekazała informację o jego śmierci. Włoch odpowiadał za interesy czołowych piłkarzy. Jego klientami byli między innymi: Paul Pogba, Mario Balotelli, Gianluigi Donnarumma, Erling Haaland, czy Matthijs de Ligt.

Z umiejętności negocjacyjnych Raioli korzystał również Zlatan Ibrahimovic. Szweda i Włocha łączyło coś więcej, niż interesy. Napastnik Milanu opowiadał, że Raiola był dla niego bardzo ważny, a panów łączyła nawet przyjacielska relacja.

Raiola stał na czele agencji menadżerskiej, którą teraz najprawdopodobniej pokieruje jego kuzyn, czyli Vincenzo Raiola. Od wielu lat był on wprowadzany w kulisy tego biznesu. Za jakiś czas do agencji może dołączyć Ibrahimovic.

Szwed ma kontakt z Milanem tylko do czerwca. Nie brakuje informacji, że napastnik może po sezonie zakończyć karierę. Niewykluczone jest jednak jego pozostanie w drużynie na jeszcze jeden, pożegnalny sezon. Po rozstaniu z boiskiem, Szwed miałby być częścią agencji menadżerskiej Raioli. Z pewnością piłkarz ma do tego predyspozycje.

Czytaj także: Zlatan mógł wylądować w Napoli. Zaważyła decyzja Gattuso

Komentarze