Zarząd Juventusu podzielony. Chodzi o przyszłego trenera

Massimiliano Allegri
Massimiliano Allegri fot. Grzegorz Wajda

Istnieje duży podział w zarządzie Juventusu jeśli chodzi o obsadę ławki trenerskiej – donosi portal Calciomercato. Andrea Agnelli ma bowiem inny pomysł na zespół niż Pavel Nedved i Fabio Paratici.

Czytaj dalej…

Prezydent Juventusu chciałby bowiem, aby na czele Juventusu stanął Zinedine Zidane albo Pep Guardiola. Andrea Agnelli ma jednak świadomość, że nie uda się sprowadzić do Turynu tych trenerów wcześniej niż w 2020 roku. W związku z tym chciałby, aby jeszcze na jeden sezon w Starej Damie został Massimiliano Allegri.

Inny pomysł na Juve ma duet Pavel Nedved – Fabio Paratici. Uważają oni bowiem, że zespół z Piemontu powinien rozstać się z aktualnym opiekunem i związać jak najszybciej z Antonio Conte. Poprosili oni nawet włoskiego szkoleniowca, aby ten wstrzymał swoje rozmowy z Interem do połowy maja, aby zarząd mógł podjąć ostateczną decyzję. Na to nie chce zgodzić się jednak Agnelli.

Cała trójka jest natomiast zgodna w ocenie takich postaci jak Simone Inzaghi czy Sinisa Mihajlović. Zarząd Juventusu uważa, że nie są to trenerzy, którzy mogą pomóc Starej Damie wejść na wyższym poziom i nie rozważają ich zatrudnienia.

Komentarze