Zapowiedź półfinałów baraży Serie B

Serie B
Serie B Serie B

We wtorek i środę rozegrane zostaną pierwsze mecze półfinałowe baraży o awans do Serie A. W roli faworytów przystąpią do nich Benevento oraz Pescara, ale szczególnie w drugiej parze można spodziewać się zaciętych pojedynków.

Czytaj dalej…

Hellas w tym sezonie wygrali z Pescarą u siebie 3:1, by zremisować potem na wyjeździe 1:1. Co prawda, Delfny trochę lepiej grały w końcówce sezonu zasadniczego, kończąc go serią pięciu spotkań bez porażki, ale też trzeba pamiętać, że aż cztery z tych meczów zremisowały. Goście na wyjeździe zwyciężyli ledwie trzykrotnie, podczas gdy drużyna Pawła Dawidowicza u siebie wygrywała osiem razy, więc wydaje się, że w pierwszym pojedynku to ona ma nieco więcej szans na zwycięstwo.

Z kolei Benevento dwukrotnie pokonało Cittadellę 1:0, więc będzie miało przewagę psychologiczną. Musi też jednak uważać, by nie popełnić błędu Leeds United, które dwukrotnie ograło Derby County przed barażami, zwyciężyło w pierwszym meczu play-off, a potem mimo wszystko odpadło. Gospodarze w poprzedniej rundzie pokonali na wyjeździe Spezię, chociaż w sezonie zasadniczym na wyjeździe zwyciężali ledwie trzykrotnie. Nie są więc rywalem, którego można lekceważyć.

Kursy na mecze Serie B w STS.

Kursy na mecze Serie B w LVBet.

Kursy na mecze Serie B w Fortunie.

Kursy na mecze Serie B w Totolotku.

Kursy na mecze Serie B w Forbet.

Kursy na mecze Serie B w Etoto.

Kursy na mecze Serie B w PZBuk.

Spotkania półfinałowe baraży Serie B:

WTOREK, 21 MAJA

21:00 Cittadella – Benevento

ŚRODA, 22 MAJA

21:00 Hellas Werona – Pescara

Komentarze