Zapowiedź 29. kolejki Serie B

Serie B
Serie B Serie B

W 29. kolejce spotkań będzie pauzował lider Serie B Brescia, co daje szansę drugiemu w tabeli Palermo na zmniejszenie czteropunktowej straty. Rosanero podejmą ostatnie w tabeli Carpi i będą zdecydowanymi faworytami tego meczu.

Czytaj dalej…

Co prawda drużyna z Sycylii nie zachwyca ostatnio formą, to jednak rywale przegrali na wyjeździe trzy raz z rzędu, dwukrotnie tracąc przy tym trzy gole, więc wydaje się, że trzy punkty powinny zostać na Stadio Renzo Barbera.

Za plecami Palermo czają się już Hellas Werona, Lecce i Pescara, które mają minimalną stratę do wicelidera. Hellas i Pescara zagrają u siebie odpowiednio z Ascoli i Cosenzą, i biorąc pod uwagę ich formę na swoim terenie, wydaje się, że wygrają. Trudniejsze zadanie stoi przed Lecce, które zawita do Crotone. Spadkowicz z Serie A u siebie jest nieobliczalny, czego efektem jest ostatnia wygrana z Palermo (3:0) i wcześniejsza porażka z Pescarą (0:2), więc każdy wynik wchodzi w grę w tym pojedynku.

Na ewentualnej stracie punktów przez Lecce może skorzystać Benevento, które podejmie Spezię. Obydwa zespoły przegrały swoje dwa poprzednie mecze, więc ten, który się przełamie, ma szansę poprawić swoją sytuację w ligowej tabeli.

Kursy na mecze Serie B w STS.

Kursy na mecze Serie B w LVBet.

Kursy na mecze Serie B w Fortunie.

Kursy na mecze Serie B w Totolotku.

Kursy na mecze Serie B w Forbet.

Kursy na mecze Serie B w Etoto.

Kursy na mecze Serie B w PZBuk.

Spotkania 29. kolejki Serie B:

PIĄTEK, 15 MARCA

21:00 Pescara – Cosenza

SOBOTA, 16 MARCA

15:00 Livorno – Salernitana
15:00 Benevento – Spezia
15:00 Padova – Perugia
15:00 Foggia – Cittadella
18:00 Hellas Werona – Ascoli

NIEDZIELA, 17 MARCA

15:00 Palermo – Carpi
15:00 Venezia – Cremonese
21:00 Crotone – Lecce

Komentarze