Zapowiedź 27. kolejki Serie B

Tomasz Kupisz
Tomasz Kupisz fot. Rafał Rusek

Mecz Palermo z Lecce wydaje się być najciekawiej zapowiadającym pojedynkiem 27. kolejki Serie B. Gospodarze są w wyraźnym kryzysie, na który wpływ mają także ich sytuacja pozaboiskowa i jeśli przegrają kolejne spotkanie, wówczas mogą spaść nawet na piątą pozycję.

Czytaj dalej…

Lecce ma obecnie punkt mniej niż Rosanero i na wyjeździe zdobyło mniej punktów tylko od … rywala z Sycylii. Będzie więc celowało w przynajmniej remis, który z kolei byłby dobrą wiadomością dla Pescary. Delfiny mają tyle samo punktów co Lecce, a w niedzielę podejmą Spezię. Gospodarze wygrali już u siebie osiem z dwunastu meczów, więc będą faworytami, tym bardziej, że przeciwnicy grają ostatnio nierówno.

Spokojnie wydarzenia z innych boisk będą obserwowali piłkarze Brescii, która przewodzi stawce i ma bezpieczną przewagę, chociaż rozegrała też jeden mecz więcej. Lider podejmie Cittadellę, która ostatnio rozbiła Lecce (4:1), więc rywala nie może lekceważyć, ale to, że gospodarze nie przegrali jeszcze u siebie i są niepokonani w lidze od 24 listopada, przemawia zdecydowanie na ich korzyść.

Wicelidera Benevento czeka natomiast wyjazdowa potyczka z Livorno Tomasza Kupisza. W Chociaż goście zdobyli prawie dwa razy więcej punktów niż przeciwnicy, to biorąc pod uwagę bilans gospodarzy na swoim terenie, spadkowiczowi z Serie A o zwycięstwo nie będzie łatwo.

Kursy na mecze Serie B w STS.

Kursy na mecze Serie B w LVBet.

Kursy na mecze Serie B w Fortunie.

Kursy na mecze Serie B w Totolotku.

Kursy na mecze Serie B w Forbet.

Kursy na mecze Serie B w Etoto.

Spotkania 27. kolejki Serie B:

PIĄTEK, 1 MARCA

21:00 Foggia – Cosenza

SOBOTA, 2 MARCA

15:00 Brescia – Cittadella
15:00 Padova – Crotone
15:00 Carpi – Ascoli
18:00 Palermo – Lecce

NIEDZIELA, 3 MARCA

15:00 Perugia – Salernitana
15:00 Pescara – Spezia
21:00 Hellas Werona – Venezia

PONIEDZIAŁEK, 4 MARCA

21:00 Livorno – Benevento

Komentarze