Zapowiedź 26. kolejki Serie B

Przemysław Szymiński
Przemysław Szymiński fot. ASInfo

We wtorek i środę rozegrane zostaną spotkania 26. kolejki Serie B. Liderem, bez względu na wyniku meczu w Padwie, pozostanie Brescia, która ma obecnie cztery punkty przewagi nad Palermo.

Czytaj dalej…

Lider jest obecnie w bardzo dobrej formie i ma spore szanse na wywalczenie zwycięstwa w meczu z ostatnim zespołem tabeli. Drużyna Radosława Murawskiego i Przemysława Szymińskiego zawita natomiast do przedostatniego Crotone, które ma za sobą dwie porażki i dwa remisy. Gospodarze mają spore problemy ze zdobywaniem bramek, ale Rosanero także w ostatnim czasie nie zachwycali, więc pewni swego być nie mogą.

Na wpadkę zespołu z Sycylii liczą piłkarze Benevento i Pescary. Wiadomo już jednak, że obydwa kluby Palermo nie wyprzedzą, bowiem zagrają przeciwko sobie w najciekawiej zapowiadającym się meczu tej rundy. Gospodarze nie przegrali w lidze dziewięć razy z rzędu, podczas gdy Delfiny wygrały dwa ostatnie spotkania, nie tracąc w nich ani jednego gola.

Przeciwko sobie zagrają także dwa kolejne zespoły w ligowej tabeli – Lecce podejmie Hellas Werona. Drużyna Pawła Dawidowicza jest na fali, ale musi pamiętać, że jej przeciwnik na swoim stadionie przegrał do tej pory tylko raz.

Kursy na mecze Serie B w STS.

Kursy na mecze Serie B w LVBet.

Kursy na mecze Serie B w Fortunie.

Kursy na mecze Serie B w Totolotku.

Kursy na mecze Serie B w Forbet.

Kursy na mecze Serie B w Etoto.

Spotkania 26. kolejki Serie B:

WTOREK, 26 LUTEGO

18:00 Benevento – Pescara
21:00 Ascoli – Foggia
21:00 Padova – Brescia
21:00 Cosenza – Carpi
21:00 Crotone – Palermo
21:00 Lecce – Hellas Werona
21:00 Salernitana – Cremonese

ŚRODA, 27 LUTEGO

19:00 Venezia – Perugia
21:00 Spezia – Livorno

Komentarze