Zapowiedź 25. kolejki Serie B

Tomasz Kupisz
Tomasz Kupisz fot. Rafał Rusek

25. kolejka spotkań w Serie B nie powinna przynieść zmian na pierwszych dwóch pozycjach. Wicelider z Palermo pauzuje, więc Brescii nie wyprzedzi, a ta z kolei, jeśli ogra słabo radzące sobie na wyjazdach (osiem porażek) Crotone, może powiększyć obecną przewagę.

Czytaj dalej…

Część strat do Rosanero będą mogły z kolei odrobić Benevento, Lecce, czy Pescara. Stregoni mogą teoretycznie wyprzedzić Palermo, ale musieliby ograć na wyjeździe Foggię różnicą pięciu bramek, co jest mało prawdopodobne. Co więcej, gościom o punkty na Stadio Pino Zaccheria wcale nie będzie łatwo, bowiem gospodarze rzadko tam przegrywają.

Trudne zadanie czeka także Lecce, które walczyć będzie o ligowe punkty w Cittadelli. Pewna swego wydaje się być za to Pescara, która podejmie Padovę. Delfiny wygrały u siebie siedem z jedenastu meczów, podczas gdy rywale przegrali na wyjeździe już osiem razy, zdobywając w dwunastu spotkaniach ledwie sześć punktów.

Ważny pojedynek czeka Livorno z Tomasze Kupiszem w składzie. Amaranto podejmą Venezię i jeśli zwyciężą, to mogą oddalić się od strefy spadkowej.

Kursy na mecze Serie B w STS.

Kursy na mecze Serie B w LVBet.

Kursy na mecze Serie B w Fortunie.

Kursy na mecze Serie B w Totolotku.

Kursy na mecze Serie B w Forbet.

Kursy na mecze Serie B w Etoto.

Spotkania 25. kolejki Serie B:

PIĄTEK, 22 LUTEGO

21:00 Hellas Werona – Salernitana

SOBOTA, 23 LUTEGO

15:00 Cittadella – Lecce
15:00 Brescia – Crotone
15:00 Carpi – Spezia
15:00 Perugia – Cosenza
15:00 Pescara – Padova
15:00 Cremonese – Ascoli
18:00 Foggia – Benevento

NIEDZIELA, 24 LUTEGO

21:00 Livorno – Venezia

Komentarze