Zapowiedź 24. kolejki Serie B

Radosław Murawski
Radosław Murawski fot. ASInfo

Mecz Palermo z Brescią będzie absolutnym hitem 24. kolejki Serie B. Na Stadio Renzo Barbera spotkają się dwie czołowe ekipy Serie B, a wynik ich bezpośredniego pojedynku zadecyduje o tym, kto będzie liderem po tym weekendzie.

Czytaj dalej…

W lepszej dyspozycji wydają się być goście, którzy nie przegrali dziesięciu kolejnych spotkań, a we wrześniu wygrali na swoim stadionie z Rosanero 2:1. Drużyna Przemysława Szymińskiego i Radosława Murawskiego złapała ostatnio zadyszkę i poniosła obydwie porażki, której do tej pory zanotowała w tym sezonie. Dopiero w poprzednim meczu z Perugią Rosanero się przełamali i wygrali 2:1.

W cieniu tej rywalizacji toczyć się będzie walka o trzecie miejsce. Obecnie zajmuje je Benevento, które podejmie przegrywającą ostatnio Cittadellę, która mimo to nadal ma drugą obronę w lidze. Z kolei czwarta obecnie PEscara zawita do Crotone, a mające na koncie tyle samo punktów i jeden mniej niż Benevento Lecce, podejmie kiepsko grające na wyjeździe Livorno.

Szyki tym drużynom mogą jeszcze pomieszać Spezia i Hellas, które w sobotę zagrają przeciwko sobie. Faworytami będą gospodarze, którzy nie przegrali dziewięciu meczów z rzędu. Drużyna z Werony natomiast ma na koncie trzy kolejne remisy i pięć spotkań bez zwycięstwa.

Kursy na mecze Serie B w STS.

Kursy na mecze Serie B w LVBet.

Kursy na mecze Serie B w Fortunie.

Kursy na mecze Serie B w Totolotku.

Kursy na mecze Serie B w Forbet.

Kursy na mecze Serie B w Etoto.

Spotkania 24. kolejki Serie B:

PIĄTEK, 15 LUTEGO

21:00 Palermo – Brescia

SOBOTA, 16 LUTEGO

15:00 Benevento – Cittadella
15:00 Padova – Foggia
15:00 Carpi – Perugia
18:00 Ascoli – Salernitana

NIEDZIELA, 17 LUTEGO

15:00 Cosenza – Cremonese
15:00 Lecce – Livorno
21:00 Spezia – Hellas Werona

PONIEDZIAŁEK, 18 LUTEGO

21:00 Crotone – Pescara

Komentarze