Zapowiedź 23. kolejki Serie B

Serie B
Serie B Serie B

Wszystko wskazuje na to, że po 23. kolejce spotkań, liderem Serie B pozostanie Brescia. Rondinelle podejmą walczące o utrzymanie Carpi i raczej nie dadzą się wyprzedzić Palermo, które czeka wyjazdowy pojedynek z Perugią.

Czytaj dalej…

Brescia u siebie wygrała siedem z dziesięciu meczów i ani razu nie poniosła porażki. Carpi co prawda na wyjeździe wygrało trzykrotnie, ale też przegrywało sześć razy, a na koncie ma teraz pięć meczów w lidze bez zwycięstwa. Gospodarze za to są w dobrej formie, o czym świadczy dziewięć z rzędu spotkań bez przegranej, a także rozgromienie w ostatniej rundzie na wyjeździe Pescary 5:1.

Palermo przeżywa natomiast kryzys i w trzech poprzednich kolejkach zdobyło zaledwie punkt. Perugia co prawda nie prezentuje stabilnej formy, ale u siebie wygrała sześć z dziewięciu pojedynków i tracąc w nich tylko osiem goli. Drużyna Radosław Murawskiego i Przemysława Szymińskiego będzie musiał się więc mocno napracować, by ze Stadio Renato Curi wywieźć korzystny wynik.

Walkę o trzecie miejsce w wyjazdowych meczach stoczą Lecce, Pescara i Benevento, a do rywalizacji mogą się włączyć Hellas Werona, o ile wygrają u siebie z słabo radzącym sobie na wyjeździe Crotone. Zespół Pawła Dawidowicza nie wygrał cztery kolejnych spotkań i teraz nadarza się dla niego idealna okazja do przełamania.

Kursy na mecze Serie B w STS.

Kursy na mecze Serie B w LVBet.

Kursy na mecze Serie B w Fortunie.

Kursy na mecze Serie B w Totolotku.

Kursy na mecze Serie B w Forbet.

Kursy na mecze Serie B w Etoto.

Spotkania 23. kolejki Serie B:

PIĄTEK, 8 LUTEGO

21:00 Salernitana – Benevento

SOBOTA, 9 LUTEGO

15:00 Cittadella – Spezia
15:00 Perugia – Palermo
15:00 Cremonese – Padova
18:00 Brescia – Carpi

NIEDZIELA, 10 LUTEGO

15:00 Livorno – Cosenza
15:00 Foggia – Pescara
21:00 Hellas Werona – Crotone

PONIEDZIAŁEK, 11 LUTEGO

21:00 Venezia – Lecce

Komentarze