Zapowiedź 21. kolejki Serie B

Przemysław Szymiński
Przemysław Szymiński fot. ASInfo

Czy 21. kolejka spotkań przyniesie zmianę lidera Serie B? Biorąc pod uwagę nierówną formę lidera z Palermo i układ spotkań, nie można tego wykluczyć. Rosanero czeka bowiem trudny wyjazdowy pojedynek z Cremonese, a druga obecnie Brescia podejmie Spezię.

Czytaj dalej…

W poprzedniej rundzie Przemysław Szymiński i spółka zanotowali wpadkę w postaci porażki z Salernitaną na swoim terenie. W efekcie mają już tylko dwa punkty przewagi nad Brescią i muszę przynajmniej zremisować w Cremonie, żeby utrzymać pierwsze miejsce w tabeli. Brescia z kolei wydaje się być zdecydowanym faworytem starcia ze Spezią. Co prawda goście nie przegrali sześciu kolejnych meczów w lidze, ale Rondinelle u siebie tylko dwa razy stracili punkty, odnosząc przy tym siedem zwycięstw i ani razu nie przegrywając.

Z kolei trzecia obecnie Pescara, która ma dwa punkty mniej od Brescii i cztery od Palermo, zagra z Livorno, w barwach którego może zadebiutować Tomasz Kupisz. Delfiny na wyjeździe nie zachwycają i wydaje się, że będzie im ciężko zmniejszyć dystans do dwóch prowadzących ekip, mimo że rywal zajmuje aktualnie trzecie miejsce od końca.

Kursy na mecze Serie B w STS.

Kursy na mecze Serie B w LVBet.

Kursy na mecze Serie B w Fortunie.

Kursy na mecze Serie B w Totolotku.

Kursy na mecze Serie B w Forbet.

Kursy na mecze Serie B w Etoto.

Spotkania 21. kolejki Serie B:

PIĄTEK, 25 STYCZNIA

21:00 Foggia – Crotone

SOBOTA, 26 STYCZNIA

15:00 Cittadella – Carpi
15:00 Ascoli – Perugia
15:00 Cremonese – Palermo
18:00 Salernitana – Lecce

NIEDZIELA, 27 STYCZNIA

15:00 Livorno – Pescara
15:00 Venezia – Padova
18:00 Brescia – Spezia

PONIEDZIAŁEK, 28 STYCZNIA

21:00 Hellas Werona – Cosenza

Komentarze