Zapowiedź 37. kolejki Serie B

Radosław Murawski
Radosław Murawski fot. ASInfo

Lecce może w najbliższy weekend zapewnić sobie awans do Serie A, nie rozgrywając nawet meczu. Wicelider pauzuje bowiem w 37. kolejce, ale nie spadni poniżej drugiego miejsca, o ile Palermo przegra w Ascoli.

Czytaj dalej…

Nie wydaje się to jednak mocno prawdopodobne, bowiem chociaż Rosanero zremisowali trzy kolejne spotkania, to gospodarze zapewnili sobie utrzymanie, a na grę w barażach szans nie mają, więc grać będą o przysłowiową pietruszkę.

Drużyna Radosława Murawskiego z jednej strony może zmniejszyć stratę do Lecce do jednego punktu, a z drugiej musi uważać na Benevento, które podejmie przedostatnią Padovę. Stregoni będą z pewnością faworytami, aczkolwiek muszą pamiętać, że rywale w tym pojedynku walczą o życie i nie można ich lekceważyć. Zarówno Padova, jak i Carpi, które zmierzy się z Livorno, muszą wygrać, by zachować chociaż matematyczne szanse na utrzymanie się w lidze.

Ciekawie zapowiadają się też mecze drużyn walczących o miejsce w play-off. Cremonese podejmie pewną już awansu Brescię, a Cittadella zmierzy się z Hellas Werona Pawła Dawidowicza. Z kolei zwycięstwo w Wenecji zapewni Pescarze udział w barażach, bez względu na wyniki rywali.

Kursy na mecze Serie B w STS.

Kursy na mecze Serie B w LVBet.

Kursy na mecze Serie B w Fortunie.

Kursy na mecze Serie B w Totolotku.

Kursy na mecze Serie B w Forbet.

Kursy na mecze Serie B w Etoto.

Kursy na mecze Serie B w PZBuk.

Spotkania 37. kolejki Serie B:

SOBOTA, 4 MAJA

15:00 Ascoli – Palermo
15:00 Spezia – Crotone
15:00 Cremonese – Brescia
15:00 Venezia – Pescara
18:00 Cittadella – Hellas Werona

NIEDZIELA, 5 MAJA

15:00 Livorno – Carpi
15:00 Benevento – Padova
21:00 Salernitana – Cosenza

PONIEDZIAŁEK, 6 MAJA

21:00 Foggia – Perugia

Komentarze