Zapowiedź 34. kolejki Serie B

Serie B
Serie B Serie B

W Poniedziałek Wielkanocny rozegrana zostanie 34. kolejka spotkań w Serie B. Liderem pozostanie Brescia, która podejmie słabo grającą na wyjeździe Salernitanę i ma szansę umocnić się na prowadzeniu w tabeli.

Czytaj dalej…

Rondinelle, którzy na swoim terenie wygrali 11 z 15 meczów, mają trzy punkty przewagi nad Lecce, które czeka trudne spotkanie w Perugii. Giallorossi muszą w praktyce wygrać to spotkanie, jeśli nie chcą stracić drugiego miejsca w lidze. Trzecie obecnie Palermo zagra bowiem u siebie z przedostatnią w tabeli Padovą, która na wyjeździe przegrała już dziesięć razy. Co więcej, rywal Rosanero w poprzednich 13 kolejkach odniósł tylko jedno zwycięstwo, ponosząc trzy porażki w ostatnich pięciu spotkaniach. Wszystko wskazuje więc na to, że trzy punkty zostaną na Sycylii.

Sporo emocji powinien za to zapewnić pojedynek Hellas z Benevento. Drużyna Pawła Dawidowicza ma obecnie dwa punkty straty do rywali i jeśli wygra, a Pescara straci punkty w Carpi, to może awansować na czwarte miejsce. Z drugiej strony, Gialloblu muszą uważać na znajdujące się za nimi Spezię i Cittadellę, które w przypadku wygrania swoich spotkań, mogą ich wyprzedzić.

Kursy na mecze Serie B w STS.

Kursy na mecze Serie B w LVBet.

Kursy na mecze Serie B w Fortunie.

Kursy na mecze Serie B w Totolotku.

Kursy na mecze Serie B w Forbet.

Kursy na mecze Serie B w Etoto.

Kursy na mecze Serie B w PZBuk.

Spotkania 34. kolejki Serie B:

PONIEDZIAŁEK, 22 KWIETNIA

15:00 Hellas Werona – Benevento
18:00 Brescia – Salernitana
21:00 Cittadella – Cremonese
21:00 Ascoli – Venezia
21:00 Carpi – Pescara
21:00 Cosenza – Spezia
21:00 Foggia – Livorno
21:00 Perugia – Lecce
21:00 Palermo – Padova

Komentarze