Zapowiedź 33. kolejki Serie B

Tomasz Kupisz
Tomasz Kupisz fot. ASInfo

Spotkanie Benevento z Palermo będzie hitem 33. kolejki Serie B. Na Stadio Ciro Vigorito zmierzą się zespoły rywalizujące o awans do Serie A, zajmujące obecnie czwartą i trzecią pozycję w tabeli, a dzieli je różnica tylko trzech punktów.

Czytaj dalej…

W ostatnim czasie nieco lepiej spisują się gospodarze, którzy nie przegrali trzech kolejnych meczów, a w dwóch poprzednich strzelili siedem bramek. Z drugiej strony, Stregoni przegrali u siebie już czterokrotnie, tyle ile porażek na wyjeździe ponieśli Rosanero, w tym z Ascoli, czy Foggią. Ekipa Przemysława Szymińskia i Radosława Murawskiego ma z kolei problem z ustabilizowaniem formy. w efekcie czego potrafiła nie tak dawno przegrać z walczącym o utrzymanie Crotone 0:3.

Jeśli w Benewencie wygrają gospodarze lub padnie remis, wówczas największym zwycięzcą może się okazać Lecce. Wicelider, który ma obecnie punkt przewagi nad Palermo, podejmie przedostatnie w tabeli Carpi i nie powinien mieć problemów z wywalczeniem trzech punktów. Giallorossi wygrali u siebie dziesięć spotkań, ponosząc tylko jedną porażkę. Tymczasem rywalem przegrali już na wyjeździe dziesięciokrotnie, tracąc przy tym 30 bramek. W poprzednich 14 kolejkach Biancorossi zdobyli ledwie dziewięć punktów.

Trudniejsze zadanie stoi przed prowadzącą w Serie B Brescią. Rondinelle zagrają z Livorno, które zajmuje w tabeli trzecie miejsce od końca, ale na swoim stadionie potrafić być groźnym przeciwnikiem i ma dodatni bilans. Goście z kolei na wyjeździe nadzwyczaj często remisują i nie można wykluczyć, że i w starciu z drużyną Tomasza Kupisza stracą punkty/

Kursy na mecze Serie B w STS.

Kursy na mecze Serie B w LVBet.

Kursy na mecze Serie B w Fortunie.

Kursy na mecze Serie B w Totolotku.

Kursy na mecze Serie B w Forbet.

Kursy na mecze Serie B w Etoto.

Kursy na mecze Serie B w PZBuk.

Spotkania 33. kolejki Serie B:

PIĄTEK, 12 KWIETNIA

21:00 Pescara – Perugia

SOBOTA, 13 KWIETNIA

15:00 Crotone – Cremonese
15:00 Lecce – Carpi
15:00 Salernitana – Cittadella
18:00 Venezia – Foggia

NIEDZIELA, 14 KWIETNIA

15:00 Padova – Cosenza
15:00 Spezia – Ascoli
21:00 Benevento – Palermo

PONIEDZIAŁEK, 15 KWIETNIA

21:00 Livorno – Brescia

Komentarze