Zapowiedź 32. kolejki Serie B

Radosław Murawski
Radosław Murawski fot. ASInfo

Poniedziałkowy mecz Palermo z Hellas Werona będzie najbardziej interesował polskich kibiców śledzących rozgrywki Serie B. Na Stadio Renzo Barbera zmierzą się trzecia i czwarta drużyna ligi, w których składach jest trzech Polaków.

Czytaj dalej…

Ani Rosanero, ani Gialloblu nie grają ostatnio zbyt dobrze, w efekcie czego gospodarze spadli z pozycji promowanych bezpośrednim awansem, a tuż za plecami Hellas czają się Pescara i Benevento. Nieco więcej szans na zwycięstwo ma Palermo, które u siebie przegrało do tej pory tylko raz, ale ekipa z Sycylii nie może zapominać, że rywale w ostatnich jedenastu kolejkach ponieśli tylko jedną porażkę, notując także aż sześć remisów.

Wszystko wskazuje na to, że pierwsze miejsce utrzyma Brescia, które podejmie regularnie ostatnio remisującą Venezię. Lider Serie B wygrał u siebie 10 z 14 meczów i z pewnością będzie teraz faworytem. Trudniejsze zadanie stoi przed drugim obecnie Lecce. Giallorossi zawitają do Cremony, gdzie miejscowe Cremonese z zespołami z czołówki radziło sobie do tej pory całkiem nieźle.

Dla układu dolnej części tabeli niezwykle istotny będzie wynik pojedynku Carpi z Padovą. Dwie ostatnie drużyny ligi dzieli różnica dwóch punktów i ten mecz może nawet przesądzić o losie jednej z nich.

Kursy na mecze Serie B w STS.

Kursy na mecze Serie B w LVBet.

Kursy na mecze Serie B w Fortunie.

Kursy na mecze Serie B w Totolotku.

Kursy na mecze Serie B w Forbet.

Kursy na mecze Serie B w Etoto.

Kursy na mecze Serie B w PZBuk.

Spotkania 32. kolejki Serie B:

PIĄTEK, 5 KWIETNIA

21:00 Brescia – Venezia

SOBOTA, 6 KWIETNIA

15:00 Cittadella – Livorno
15:00 Carpi – Padova
15:00 Foggia – Spezia
18:00 Perugia – Benevento

NIEDZIELA, 7 KWIETNIA

15:00 Ascoli – Pescara
15:00 Cremonese – Lecce
21:00 Cosenza – Crotone

PONIEDZIAŁEK, 8 KWIETNIA

21:00 Palermo – Hellas Werona

Komentarze