Zapowiedź 30. kolejki Serie B

Serie B
Serie B Serie B

Niedzielny mecz Lecce z Pescarą będzie najważniejszym pojedynkiem 30. kolejki Serie B. Wynik tego pojedynku będzie miał bardzo duży wpływ na układ czołówki tabeli, aczkolwiek nie należy spodziewać się zmiany lidera.

Czytaj dalej…

Tym zapewne pozostanie Brescia, chyba że dziwnym trafem straci punkty u siebie ze słabą grającą na wyjazdach Foggią, a Palermo ogra na wyjeździe Cosenzę. O ile to drugie jest całkiem prawdopodobne, biorąc pod uwagę, że rywale Rosanero ostatnio grali słabo, o tyle Rondinelle na swoim stadionie przegrali pierwszy raz dopiero w ostatniej kolejce i wydaje się, że druga taka wpadka im się nie przytrafi.

W pojedynku Lecce z Pescarą faworytami będą gospodarze, którzy u siebie ponieśli tylko jedną porażkę, podczas gdy Delfiny na obcych stadionach wygrały do tej pory tylko trzykrotnie.

Na porażkę Lecce w tym meczu liczą Paweł Dawidowicz i jego koledzy z Hellas. Drużyna z Werony zawita w piątek do Cremony i jeśl zdoła wywieźć stamtąd komplet punktów, to ma szansę wyprzedzić Giallorossi.

Kursy na mecze Serie B w STS.

Kursy na mecze Serie B w LVBet.

Kursy na mecze Serie B w Fortunie.

Kursy na mecze Serie B w Totolotku.

Kursy na mecze Serie B w Forbet.

Kursy na mecze Serie B w Etoto.

Kursy na mecze Serie B w PZBuk.

Spotkania 30. kolejki Serie B:

PIĄTEK, 29 MARCA

21:00 Cremonese – Hellas Werona

SOBOTA, 30 MARCA

15:00 Cittadella – Padova
15:00 Ascoli – Benevento
15:00 Carpi – Crotone
15:00 Cosenza – Palermo
15:00 Perugia – Livorno
15:00 Salernitana – Venezia
18:00 Brescia – Foggia

NIEDZIELA, 31 MARCA

21:00 Lecce – Pescara

Komentarze