Zapowiedź ćwierćfinałów baraży Serie B

Paweł Dawidowicz
Paweł Dawidowicz fot. ASInfo

W piątek i sobotę rozegrane zostaną spotkania ćwierćfinałowe baraży w Serie B. Jako faworyci do tych meczów przystąpią gospodarze – Spezia i Hellas Werona – którzy będą mieli nie tylko przewagę własnego boiska, ale i psychologiczną po pojedynkach z sezonu zasadniczego.

Czytaj dalej…

Te w komplecie zarówno Gialloblu, jak i Aquilotti w komplecie wygrali. Hellas dwukrotnie pokonali Perugię 2:1, a Spezia dwa razy wygrała z Cittadellą 1:0. W obydwu przypadkach drużyny słabo spisywały się pod koniec sezonu. Spezia wygrała tylko jeden z pięciu ostatnich meczów, Cittadella jeden z sześciu, chociaż też czterech ostatnich nie przegrała, ekipa Pawła Dawidowicza odnotowała serię ośmiu spotkań bez zwycięstwa i dopiero w ostatniej kolejce zdobyła komplet punktów w starciu z Foggią, a Perugia wygrywając z Cremonese 3:1 przerwała serię siedmiu pojedynków bez wygranej.

Nie bez znaczenia będzie fakt, że w tej fazie rozgrywany jest tylko jeden mecz. Spezia u siebie wygrała trzy z poprzednich czterech spotkań, podczas gdy rywale na wyjeździe nie zdołali zwyciężyć pięć razy z rzędu. Natomiast Hellas w Weronie wygrali zaledwie raz w ostatnich pięciu meczach, a Perguai cztery razy z kolei nie zwyciężała na obcych obiektach.

Kursy na mecze Serie B w STS.

Kursy na mecze Serie B w LVBet.

Kursy na mecze Serie B w Fortunie.

Kursy na mecze Serie B w Totolotku.

Kursy na mecze Serie B w Forbet.

Kursy na mecze Serie B w Etoto.

Kursy na mecze Serie B w PZBuk.

Spotkania ćwierćfinałowe baraży Serie B:

PIĄTEK, 17 MAJA

21:00 Spezia – Cittadella

SOBOTA, 18 MAJA

21:00 Hellas Werona – Perugia

Komentarze