Serie A
Serie A Serie A

Zapata show! Atalanta gromi Frosinone

Gracze Frosinone przegrali u siebie z Atalantą 0:5. Aż cztery gole zdobył Zapata. Salamon przesiedział cały mecz na ławce. W 83. minucie na plac gry wszedł zaś Reca.

Co działo się w tej potyczce?  Na pierwszego gola czekaliśmy tylko do jedenastej minuty. Wtedy to na listę strzelców wpisał się Mancini.

Przed przerwą piłkarze klubu z Bergamo podwyższyli. Tym razem Sportiello został pokonany przez Zapatę.

Zaraz po zmianie stron ten sam zawodnik po raz kolejny wpisał się na listę strzelców i było jasne, że Atalanta zabierze do Bergamo komplet oczek.

Zawodnicy gości zadali kolejny cios w 64. minucie. Wtedy to trzeciego gola w tym spotkaniu zdobył Zapata.

W 73. minucie było już 5:0. Kto został autorem bramki? Nie kto inny, jak Zapata. Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie.

Frosinone – Atalanta 0:5 (0:2)

0:1 Mancini 11′
0:2 Zapata 44′
0:3 Zapata 47′
0:4 Zapata 64′
0:5 Zapata 73′