Zaniolo ujawnił przykre szczegóły odejścia z AS Romy

Nicolo Zaniolo
Nicolo Zaniolo Pressfocus

Nicolo Zaniolo udzielił w ostatnich dniach głośnego wywiadu dla La Gazzetta dello Sport. Włoch zdradził, że mocno rozczarowało go otoczenie w AS Romie. Między innymi z tego względu zmuszony był odejść. 

  • Nicolo Zaniolo został zmuszony do odejścia z AS Romy
  • Włoch obecnie gra w Galatasaray
  • W rozmowie z włoskimi mediami zdradził kulisy swojego odejścia

Nicolo Zaniolo rozczarowany AS Romą

Zimą Nicolo Zaniolo niejako został zmuszony do odejścia z AS Romy. Włoch skłócił się z władzami Wilków, a klub zdecydował o jego sprzedaży. Zawodnik początkowo odrzucał oferty, jednak ostatecznie zdecydował się na przenosiny do Galatasaray. 

W rozmowie z La Gazzetta dello Sport zawodnik zdradził, że czuł się mocno rozczarowany zachowaniem ludzi w klubie.

– Byłem rozczarowany prawie każdym. Nie wymienię imion, ale były osoby, które mówiły, że jesteśmy jak bracia, a potem nawet mi nie pogratulowali – stwierdził Włoch. 

23-latek zdradził, że włodarze AS Romy byli na niego wściekli z powodu odrzucenia oferty ze strony Bournemouth. 

– Właściwie, to nie było tylko Bournemouth i Galatasaray, ale ja zostałem wykopany z klubu za niezaakceptowanie oferty ze strony angielskiego klubu. Fani uwzięli się za to na mnie. Niektórzy ścigali mnie autami, inny podchodzili do mojego domu. Ja i moja rodzina czuliśmy się przerażeni, bo byliśmy samotni. Było wielu wściekłych ludzi, z którymi nie mogliśmy rozmawiać. W tamtych dniach wyłączyłem nawet telefon, bo przychodziło mi wiele przykrych wiadomości – dodał.

Komentarze