Zaniolo przedłuży kontrakt z Romą

Nicolo Zaniolo
Nicolo Zaniolo PressFocus

Serwis Calciomercato.com informuje, że Nicolo Zaniolo przedłuży kontrakt z AS Romą tym samym ucinając wszelkie spekulacje transferowe. Nowa umowa ma obowiązywać do 2027 roku.

  • Nicolo Zaniolo zostanie w Romie
  • Włoskie media informuje, że Włoch przedłuży kontrakt
  • Nowa umowa będzie obowiązywać do 2027 roku

Koniec spekulacji transferowych z udziałem Zaniolo.

Nicolo Zaniolo przez całe lato był łączony z transferem do innego klubu. Z resztą to już nie pierwsze meracto, podczas którego wiele mówił się o możliwym odejściu Włocha. Najbardziej zainteresowany był Juventus, ale były też inne możliwości.

Tymczasem, według Calciomercato.com Nicolo Zaniolo zostanie w AS Romie. Włoch ma przedłużyć w najbliższym czasie kontrakt, który będzie obowiązywał aż do czerwca 2027 roku.

Obecnie największą kością niezgodą pomiędzy zawodnikiem a klubem pozostaje wysokość pensji. Zaniolo oczekiwał pięciu milionów euro, Roma oferowała wynagrodzenie w wysokości około 3,5 mln euro. Według włoskich mediów obie strony mają spotkać się mniej więcej w połowie, a reprezentant Włoch będzie inkasował nieco ponad cztery miliony euro.

Zaniolo leczy obecnie kontuzję, a do gry powinien wrócić na mecz z Atalantą jeszcze przed przerwą na mecze reprezentacyjne. Jego brak był widoczny szczególnie w przegranym 0:4 meczu z Udinese w ubiegłą niedzielę, gdy giallorossim brakowało rozwiązań w ofensywie.

Zobacz również: Mihajlović nie jest już trenerem Bolonii. Zaskakujący kandydat

Komentarze

Na temat “Zaniolo przedłuży kontrakt z Romą