Zaniolo otwarty na hitowy transfer wewnątrz Serie A

Nicolo Zaniolo
Nicolo Zaniolo Pressfocus

W Turynie trwają prace nad zastąpieniem Paulo Dybala. Juventus nowego ofensywnego pomocnika szuka między innymi w stolicy Włoch.

  • Nicolo Zaniolo może latem zmienić klub
  • Włoch jest na celowniku Juventusu
  • 22-latek jest otwarty na przenosiny do Turynu

Juventus ma kilka pomysłów na zastąpienie Dybali

Do rozpoczęcia letniego okna transferowego pozostały mniej, niż trzy miesiące. Wszystko wskazuje na to, że sympatycy Juventusu podczas letniego mercato będą mieli czym się emocjonować. Turyńczycy planują wzmocnić się na kilku pozycjach. Koniecznością jest między innymi zakontraktowanie nowej dziesiątki.

Paulo Dybala 1 lipca przestanie być piłkarzem Juventusu. Rozmowy kontraktowe przeciągały się bardzo długo i nie zostały zakończone pomyślnie. Z przenosinami do Turynu łączonych jest kilku zawodników. Klub szuka za granicą (Marco Asensio), ale bacznie przeszukuje również krajowy rynek (Giacomo Raspadori).

W Serie A jest kilku zawodników mogących wzmocnić Juventus na pozycji numer dziesięć. Granie w Turynie jest na tyle atrakcyjną opcją, że pewnych graczy nie trzeba nawet specjalnie namawiać. W tym przypadku mowa o Nicolo Zaniolo.

22-latek to jeden z największych włoskich talentów. Jego rozwój zahamowała poważna kontuzja, ale Włoch jest już zdrów. W tym sezonie rozegrał on 33 mecze. Strzelił w nich cztery gole oraz zaliczył osiem asyst. Zaniolo przyszłej kampanii bramki może zdobywać dla Juventusu. Turyńczycy spotkali się już nawet z agentem piłkarza i usłyszeli, że 22-latka nie trzeba przekonywać do grania w Juve. Aktualnie czwarty zespół w tabeli chce sprowadzić Zaniolo na zasadzie wypożyczenia z obowiązkiem wykupu. Taką propozycję ma usłyszeć Roma.

Czytaj także: Gwiazda, której nie chce Juventus. Jak to się stało, że Paulo Dybala odchodzi?

Komentarze

Na temat “Zaniolo otwarty na hitowy transfer wewnątrz Serie A