Zaniolo komentuje doniesienia o swojej przyszłości

Nicolo Zaniolo
Nicolo Zaniolo fot. PressFocus

Niewyjaśniona pozostaje przyszłość Nicolo Zaniolo. Zawodnik cieszy się ogromnym zainteresowanie, a AS Roma pragnie przedłużyć z nim kontrakt. Włoski pomocnik uważa, że pozostanie w Rzymie byłoby dla niego dobrym rozwiązaniem.

  • Po kilkutygodniowej absencji Nicolo Zaniolo wraca do składu AS Romy
  • Reprezentant Włoch skomentował doniesienia łączące go z Juventusem i Tottenhamem
  • Zaniolo jest chętny na przedłużenie umowy z AS Romą

Wyraźny sygnał Zaniolo

Nicolo Zaniolo to bez wątpienia jeden z najbardziej utalentowanych Włochów młodego pokolenia. Jest również bardzo pechowy, bowiem często napotyka problemy zdrowotne, które hamują jego rozwój. W ostatnich tygodniach pauzował na skutek kontuzji, lecz teraz jest już gotowy do gry.

Zawsze jest miło, gdy jesteś w stanie wrócić na boisko. Szczególnie w tym momencie sezonu, kiedy zespół gra co trzy dni i potrzebuje jak najwięcej dostępnych zawodników – mówi Zaniolo.

Na konferencji prasowej przed meczem w Lidze Europy 23-latek wypowiedział się na temat swojej przyszłości. Minionego lata był łączony między innymi z Juventusem oraz Tottenhamem.

Dla mnie plotki transferowe nigdy nie były problemem. Jestem przyzwyczajony do ciągłego bycia łączonym z innymi drużynami, a potem jakoś zawsze kończy się na tym, że zostaję – zdradza pomocnik.

Obecny kontrakt Zaniolo obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku. AS Roma pragnie zatrzymać go na dłużej, co wiąże się z przedłużeniem umowy na nowych warunkach. Zawodnik przekonuje, że jest otwarty na pozostanie w Rzymie, choć do tej pory nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji. Negocjacjami zajmują się jego przedstawiciele.

Przedłużenie kontraktu? Byłbym szczęśliwy, gdybym przedłużył swój kontrakt z Romą, ale to nie do mnie należy rozmowa na ten temat. Mam profesjonalistów, którzy robią za mnie takie rzeczy – dodaje reprezentant Włoch.

Zobacz również: Arkadiusz Milik: musimy coś zmienić, ale trudno powiedzieć co

Komentarze